Wspieramy instalatorów

Udostępnij:

Immergas Polska wzmocni instalatorów. Deklaracja współpracy z OSFIS

 

Od stycznia 2019 roku Immergas Polska będzie czynnie wspierać Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych (OSFIS). Lider na rynku grzewczym będzie uczestniczył w inicjatywach, które poprawią funkcjonowanie branży oraz przyczynią się do profesjonalizacji instalatorów świadczących usługi w tej dziedzinie. Strony od samego początku deklarują chęć współpracy długoterminowej.

Deklaracja kooperacji nie kończy się na przysłowiowym uścisku dłoni. Obie strony już zapowiedziały pracę nad tzw. „Dokumentacją Instalatora”, na którą będą się składać m.in. umowy z klientami, druki zleceń i protokołów odbioru, procedura reklamacyjna oraz zbiór zasad udzielania gwarancji i rękojmi. Twór przyczyni się do usystematyzowania działań i uproszczeniu usług dla klienta końcowego.

To jedna z wielu inicjatyw Immergas na rzecz harmonijnej i korzystnej współpracy z instalatorami. Doświadczeni eksperci firmy od lat prowadzą dedykowane szkolenia produktowe dla tej grupy odbiorców, dzieląc się swoją wiedzą i kompetencjami w zakresie nowoczesnych urządzeń grzewczych. Instalatorzy otrzymują zakres odpowiednich narzędzi i materiałów wspomagających ich codzienną pracę oraz bieżące wsparcie techniczne. Dbałość o partnerskie relacje z profesjonalistami jest podstawą działań biznesowych Immergas w łańcuchu pomiędzy firmą, partnerami handlowymi, serwisantami i instalatorami.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych tworzy elitarny krąg firm, którym zależy na rozwoju rynku instalacyjnego oraz podniesieniu standardu świadczonych usług. W tym celu podejmują współpracę z wybranymi producentami, sieciami handlowymi oraz firmami ubezpieczeniowymi, dzięki którym uda się wypracować regulacje, metody i zwyczaje, które będą uwzględniały interesy firm usługowych.