IMMERGAS MECENASEM RADIA NOWY ŚWIAT

Udostępnij:

Z nieukrywaną dumą i radością mamy zaszczyt poinformować, że Immergas został MECENASEM Radia NOWY ŚWIAT, które wystartowało dzisiaj o 6:00 rano po raz pierwszy.

Radio Nowy Świat powstało z ogromnej pasji i marzeń jego twórców o stworzeniu radia, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Radia, które będzie całkowicie niezależne, które nie będzie musiało kłaniać się sponsorom ani ulegać finansowym czy politycznym naciskom.
Radio NOWY ŚWIAT tworzą m.in. byli dziennikarze Programu Trzeciego Polskiego Radia, a stacja utrzymywać się będzie z wpłat słuchaczy. Zbiórka pieniędzy, która została uruchomiona w kwietniu tego roku, przeszła najśmielsze oczekiwania bijąc rekord pod względem tempa „crowdfundingu” w historii jakiegokolwiek projektu medialnego w Polsce.
Dołączyliśmy do tej inicjatywy bez wahania, wierząc że jako mecenas możemy pomóc w powstaniu radia pełnego wyjątkowych osobowości, wolności słowa, ambitnej muzyki i fascynujących audycji.

Pierwszą audycję poprowadził Wojciech Mann i rozpoczął od piosenki Beatlesów Love is all you need, a jego pierwszym gościem był Piotr Bukartyk.
Internetowe radio Nowy Świat będzie dostępne bezpłatnie dla użytkowników Open FM oraz WP Pilot.
Słuchacze będą mogli słuchać audycji m.in. na stronie internetowej radia. Link jest dostępny TUTAJ.

ZAPRASZAMY WIĘC DO SŁUCHANIA!