Mobilne Centrum Szkoleniowe Immergas

Udostępnij:

Z dumą prezentujemy Państwu Mobilne Centrum Szkoleniowe Immergas. W związku z rozwojem odnawialnych źródeł energii, płynącym z rynku coraz większym zapotrzebowaniem zarówno na urządzenia, jak i na wiedzę wśród naszych dystrybutorów, instalatorów i klientów ostatecznych, postawiliśmy ułatwić Państwu udział w szkoleniach i wyruszyć w trasę, wprost pod Wasze siedziby.
Zbudowane w 2020 roku auto demonstracyjne, jest w pełni przystosowane do prezentacji oferty OZE. Zainstalowana została najnowsza pompa ciepła MAGIS Pro V2, dwa klimakonwektory, rozdzielacz strefowy DIM oraz akcesoria (sterownik, filtr MG1). Urządzenia połączone są w pełni działającą instalacją, w której znajduje się czynnik, dzięki czemu istnieje możliwość nie tyle zasymulowania, co realnej pracy urządzeń i obserwacji ich wydajności. Dodatkowo na dachu znajduje się rozkładany panel fotowoltaiczny, a auto można dowolnie aranżować pod kątem konkretnego spotkania. Istnieje możliwość wstawienia kanapy, rozstawienia leżaków, uruchomienia ekspresu do kawy i przeprowadzania szkoleń na najwyższym poziomie.
Ze względu na panującą sytuację związaną z Covid-19, pojazd wyposażony jest w niezbędne środki bezpieczeństwa (płyny do dezynfekcji, maseczki ochronne), aby nasi specjaliści bezpiecznie i odpowiedzialnie przeprowadzali zaplanowane szkolenia. Już za chwilę auto rusza w pierwszą swoją trasę, odwiedzi kilkudziesięciu naszych dystrybutorów aby przeprowadzi w nim szkolenia dla instalatorów. Inaugurujące cykl 2020 spotkanie odbędzie się 4 września w siedzibie firmy Therm-Instal, w Łodzi.