IMMERGAS SPONSOREM STRATEGICZNYMM WTS SPARTA WROCŁAW

Udostępnij:

Immergas, lider branży grzewczej w Polsce, rozszerza współpracę z wrocławskim klubem żużlowym. Do 2022 roku firma będzie wspierała klub na poziomie sponsora strategicznego.

Współpraca Immergas Polska z WTS rozpoczęła się wiosną 2020. Mimo, że tegoroczny sezon był niełatwym rokiem dla niemal każdej dyscypliny sportowej, Immergas postanowił rozszerzyć wsparcie dla wrocławskiego klubu żużlowego. W listopadzie została podpisana umowa na kolejne dwa sezony, a Immergas otrzymał tytuł sponsora strategicznego.

Kiedy rozpoczynaliśmy przygodę ze speedwayem i klubem WTS Sparta nie przypuszczaliśmy, że ta dyscyplina stanie się tak bliska naszemu sercu. Mimo trudności związanych z pandemią nie zabrakło emocji, rywalizacji i ogromnej determinacji zawodników w dążeniu do wyznaczonego celu. Za to wszystko dziękujemy wrocławskiemu klubowi i tym chętniej będziemy im towarzyszyć w kolejnych sezonach. Mamy nadzieję, że nasze partnerstwo pomoże w dalszym rozwoju wrocławskiego żużla, jednocześnie promując markę Immergas wśród wszystkich kibiców drużyny Betard Sparta i fanów tej najsilniejszej ligi na świecie - powiedział Maciej Czop, Dyrektor Zarządzający Immergas Polska. W sporcie i w biznesie liczą się te same wartości. Sukces drużyny – sportowej czy firmowej - to suma składowych sukcesów indywidualnych, które są znacznie większe dzięki wspólnej pracy, wywołując tym samym efekt synergii. Ważna jest pasja, pozytywne emocje towarzyszące klientom podczas kontaktu z marką Immergas i kibicom podczas żużlowych meczy – dodał Maciej Czop.

Gdy zaczynaliśmy współpracę z firmą Immergas, miałem nadzieję, że to początek długiego i owocnego mariażu. Dziś jestem bardzo szczęśliwy, że Wrocławskie Towarzystwo Sportowe okazało się wartościowym partnerem biznesowym i będziemy współpracować przez kolejne dwa lata. Bardzo nas cieszy, że w hierarchii Sponsorów firma Immergas przechodzi na wyższy poziom, ze Sponsora Premium na Strategicznego. Każdy chciałby mieć takich partnerów, którzy z roku na rok zwiększają swoje zaangażowanie. Wsparcie firmy Immergas pomoże nam realizować założone cele w sezonie 2021 –– stwierdził z kolei Andrzej Rusko, Prezes WTS.