Immergas Polska oficjalnym partnerem Akademii Widzewa

Udostępnij:

Sponsorem ampfutbolistów Immergas Polska został w marcu 2020 roku, wspierając nowy zespół od samego początku jego istnienia. Między innymi właśnie dzięki zaangażowaniu Immergas widzewscy sportowcy po amputacjach wystartowali w Amp Futbol Ekstraklasie w sezonie 2020 i gościli już nawet turniej rangi mistrzowskiej w Łodzi, który mimo ograniczeń pandemicznych okazał się dużym organizacyjnym sukcesem. 

Teraz firma Immergas Polska została oficjalnym partnerem Akademii Widzewa. W ramach zawartej do końca sezonu 2020/2021 umowy logo Immergas Polska widoczne będzie w bazie treningowej w ośrodku przy ul. Małachowskiego w Łodzi, gdzie swoje domowe mecze ligowe rozgrywają wszystkie zespoły młodzieżowe czerwono-biało-czerwonych. Immergas dołączy również do Widzewskiego Klubu Biznesu. 

- Chętnie angażujemy się w różne działania wspierające talenty oraz pasje, zaangażowanie, kreatywność, pracę zespołową, młodych i najmłodszych, czyli te cechy i postawy, które są tak ważne w dzisiejszym i przyszłym świecie.  Od wielu lat jesteśmy partnerem Odysei Umysłu, najbardziej kreatywnego konkursu na świecie, w którym udział biorą dzieci i młodzież. W tym roku byliśmy sponsorem nagrody w konkursie Mam pomysł na startup, organizowanym w ramach programu Młodzi w Łodzi. Cieszymy się, że nasze wsparcie przyczyni się do rozwoju piłkarskich talentów wychowanków Akademii Widzewa - mówi Maciej Czop, Dyrektor Zarządzający Immergas Polska.  

Mamy świadomość, że w obecnych czasach o sponsorów w sporcie może być dużo trudniej. Z powodu kryzysu wywołanego przez epidemię wycofują się ze sportu lub ograniczają wydatki, przez co wiele klubów i organizacji sportowych zmaga się z kłopotami. My pomagamy jeszcze mocniej, bo zwłaszcza teraz ta pomoc jest niezwykle potrzebna - podsumowuje Maciej Czop 

*** 

Marka Immergas, obecna od ponad 55 lat w światowej branży grzewczej, to jedna z wiodących marek dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze. Polski oddział Immergas w 2021 będzie obchodził jubileusz 25-lecia istnienia firmy. W ofercie znajdują się rozwiązanie grzewcze zarówno dla domów jak i obiektów. Kotły gazowe, pompy ciepła, urządzenia hybrydowe, systemy fotowoltaiczne, zasobniki i liczne akcesoria pozwalają na stworzenie zintegrowanego i inteligentnego systemu grzewczego. System ten pozwalana na zarządzanie ogrzewaniem, klimatyzacją, ciepłą wodą użytkową, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność, oszczędność i optymalny komfort cieplny w każdym domu. Urządzenia Immergas spełniają także normy programy „Czyste Powietrze”.