Dodatkowe 3 lata gwarancji również na kotły tradycyjne

Udostępnij:

Do tej pory dodatkowe trzy lata gwarancji, po zarejestrowaniu urządzenia w Strefie Klienta Immmergas, obejmowały kotły kondensacyjne. Od teraz, taką możliwość mają również szczęśliwi posiadacze kotłów tradycyjnych!
Zasady funkcjonowania dodatkowej gwarancji są takie same, jak w przypadku kotłów kondensacyjnych i nie wymagają wykupienia dodatkowego pakietu.

2 lata

3 lata

podstawowy okres ochrony urządzeni

o tyle przedłużysz gwarancję na kocioł, bez dodatkowych opłat,

po rejestracji urządzenia na stronie www.klient.immergas.pl

oraz wykonywaniu obowiązkowych, corocznych przeglądów

 

O tym musisz pamiętać:

1. Kup produkt w punkcie handlowym z ważną Akredytacją Immergas.
Programem wydłużonej gwarancji Immergas objęte są wyłącznie produkty zakupione w punkcie sprzedaży z ważną Akredytacją Immergas. Zaopatrując się w akredytowanej sieci sprzedaży Immergas, zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi i pakiet dodatkowych korzyści. Listę aktywnych punktów znajdziesz na www.immergas.pl.


2. Wykonaj pierwsze uruchomienie, korzystając z usług serwisu z ważnymi uprawnieniami Immergas.
To pierwsza, podstawowa czynność, którą należy wykonać, aby zapewnić sobie nie tylko ciągłość gwarancji, ale również prawidłowe i efektywne działanie instalacji grzewczej oraz bezpieczną eksploatację urządzeń. Wezwij Serwis z ważnymi uprawnieniami Immergas w celu uruchomienia i wyregulowania urządzenia. Aktualna lista serwisów jest zawsze dostępna
na stronie www.znajdzserwis.immergas.pl.
Koszt pierwszego uruchomienia kotła kondensacyjnego pokrywa Immergas.


3. Zarejestruj kocioł w Strefie Klienta, na www.klient.immergas.pl
Podstawowy czas trwania gwarancji to 2 lata. Rejestrując urządzenie możesz przedłużyć gwarancję nawet do 5 lat! Rejestracja kotła to także zebrana w jednym miejscu dokumentacja, historia usług serwisowych, szybki kontakt z Serwisem i Działem Technicznym oraz przypomnienia o zbliżającym się terminie przeglądów.
Rejestracji można dokonać na portalu, za pośrednictwem infolinii lub za pomocą formularza dostępnego na www.immergas.pl


4. Pamiętaj o corocznych przeglądach gwarancyjnych
Aby utrzymać gwarancję, należy co roku wykonywać przegląd urządzenia. Stała opieka fachowców oraz regularna konserwacja kotła wpływają na bezpieczeństwo, większą sprawność i żywotnośc urządzenia oraz mniejsze zużycie paliwa.

 


 

 

Strefa Klienta Immergas

To portal dedykowany wszystkim użytkownikom kotłów Immergas. Rejestrując urządzenie na stronie zyskujesz nie tylko przedłużenie gwarancji o dodatkowe trzy lata. Na portalu znajdują się wszystkie niezbędne informacje o Twoim kotle, system automatycznie przypomni Ci o zbliżającym się, obowiązkowym przeglądzie, a także podpowie z którym serwisem skontaktować się w tej sprawie.

 

Rozszerzona gwarancja Immergas 2+3

Obowiązuje dla wszystkich kotłów marki Immergas, które zostaną poprawnie zainstalowane, sprawdzone i uruchomione przez serwis z ważnymi uprawnieniami Immergas, zarejestrowane na stronie w określonym w warunkach gwarancji terminie, oraz będą użytkowane i konserwowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Rozszerzenie gwarancji nie wymaga wykupienia dodatkowego pakietu gwarancyjnego.

 

Ważne adresy i telefony:
www.klient.immergas.pl
www.znajdzserwis.immergas.pl
Infolinia: 422 124 422