Doradca Techniczno – Handlowy

Śląsk
Pełen etat
UOP

    Po zapoznaniu się z Klauzulą informacyjną
    Twój zakres obowiązków
    • Realizacja planu sprzedaży w kanale B2B w ramach przydzielonego regionu
    • Merytoryczna opieka nad realizacją umów, monitorowanie obrotów i rentowności współpracy z klientami
    • Utrzymywanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
    • Identyfikacja i aktywne docieranie do nowych klientów – hurtownie i instalatorzy
    • Doradztwo techniczne, prezentacje i rekomendacje w zakresie produktów firmy
    • Wspieranie dystrybutorów w akcjach handlowo-marketingowych
    • Monitorowanie i bieżąca analiza rynku
    Nasze wymagania
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży grzewczej, sanitarnej (po stronie producenta lub dystrybutora)
    • Bardzo dobra znajomość branży HVAC w regionie
    • Samodzielność i proaktywna postawa w działaniu, orientacja na cel
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Prawo jazdy kat. B
    Mile widziane
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
    • Wykształcenie kierunkowe (z zakresu inżynierii środowiska, energetyki cieplnej lub pokrewne)
    To oferujemy
    • Realny wpływ na realizację celów firmy, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
    • Środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy, rozwojowi, wspólnemu osiąganiu sukcesu
    • Wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki, w tym szkolenia produktowo-techniczne
    • Motywacyjno-efektywnościowy system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + premia)
    • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, komputer, telefon
    • Zróżnicowany pakiet benefitów – m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie