Koordynator/Asystent działu sprzedaży

Łódź
Pełen etat
UOP

    Po zapoznaniu się z Klauzulą informacyjną
    Główne zadania:
    • Przygotowywanie i weryfikacja raportów dot. sprzedaży (we współpracy z analitykami)
    • Udział w doskonaleniu oraz wdrażanie standardów i narzędzi pracy działu handlowego, w tym CRM
    • Obsługa administracyjna działu, m.in. w zakresie umów handlowych
    • Ścisła współpraca z Managerem Sprzedaży w działaniach operacyjnych, m.in. w przygotowaniu spotkań handlowych (materiały, prezentacje, analizy – również w języku angielskim)
    • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z regionalnymi pracownikami oraz pozostałymi działami
    Wymagania:
    • Praktyczna znajomość procesów sprzedaży B2B
    • Doświadczenie w pracy z systemem CRM – SalesForce oraz systemami klasy ERP
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel (m.in. tabele przestawne) oraz PowerPoint
    • Zdolności organizacyjne, umiejętność samodzielnej pracy i ustalania priorytetów
    • Komunikatywność, postawa prokliencka, zorientowanie na cel
    • Umiejętności analityczne – m.in. obiektywna i analityczna oceny sytuacji, wyciąganie wniosków, szukania rozwiązań
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – minimum poziom B1
    • Prawo jazdy kat B, gotowość do wyjazdów służbowych
    Co oferujemy:
    • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze analiz i wsparcia sprzedaży w międzynarodowej w branży z dużym potencjałem rozwoju
    • Środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy, doskonaleniu procesów i narzędzi pracy – udział w projektach i szkoleniach (w tym szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe)
    • Motywacyjno-efektywnościowy system wynagradzania (podstawa + premia regulaminowa)
    • Zróżnicowany pakiet benefitów – m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinasowanie wypoczynku