Młodszy Specjalista ds. OZE

Łódź
Pełen etat
UOP

    Po zapoznaniu się z Klauzulą informacyjną

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie raportować do Lidera Zespołu Sprzedaży OZE oraz współpracować z Klientami i handlowcami firmy. Praca na tym stanowisku odbywa się stacjonarnie w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyjazdów służbowych.

    Główne zadania:
    • Doradztwo techniczne, dobór urządzeń, pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych. Ścisła współpraca w tym zakresie z zespołem sprzedaży B2B oraz sprzedaży projektowej. Współpraca z firmami instalatorskimi, serwisowymi, biurami projektowymi, inwestorami
    • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o programy typu CRM
    • Prowadzenie prezentacji z zakresu oferty produktowej
    • Monitorowanie nowych produktów i rozwiązań w branży
    • Pozyskiwanie wiedzy na temat lokalnych programów dofinansowań
    • Planowanie i raportowanie pracy według przyjętych standardów
    Oczekiwania:
    • Wiedza z zakresu techniki grzewczej, odnawialnych źródeł energii szczególnie pomp ciepła (poparta wykształceniem technicznym z zakresu np. inżynierii środowiska, energetyki, mechaniki i/lub dotychczasowym doświadczeniem)
    • Znajomość pakietu MS Office (m.in. Excel, Word, Power Point) oraz AutoCad
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
    • Uprawnienia SEP oraz F-gaz, będą traktowane jako dodatkowy atut
    Co oferujemy:
    • Realny wpływ na realizację celów firmy, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
    • Środowisko pracy sprzyjające wymianie wiedzy i doskonaleniu procesów
    • Program wdrożenia, w tym szkolenia produktowe
    • Motywacyjno-efektywnościowy system wynagradzania (podstawa + premia regulaminowa)
    • Zróżnicowany pakiet benefitów – m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie