Nowa gama grzejników stalowych Immergas

Udostępnij:

Grzejniki stalowe IMMERpan cieszą się dużym powodzeniem i zaufaniem wśród klientów marki Immergas. O ich jakości i wieloletniej trwałości świadczą nie tylko atest PZH i certyfikaty jakości, ale również 10-cioletnia gwarancja. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów Immergas wprowadza nową gamę grzejników, dostępną na specjalne zamówienie.

W rozszerzonej ofercie Immergas znajdują się produkty odpowiadające na różne wymagania wynikające nie tylko z kubatury pomieszczenia, ale również z indywidualnych preferencji estetycznych użytkowników.

Grzejniki IMMERpan FLAT i LINE charakteryzują się gładką i łatwą do czyszczenia powierzchnią, która zapewnia optymalną wydajność cieplną oraz elegancki wygląd. Grzejniki typu FLAT mają całkowicie płaską przednią płytę grzewczą, natomiast decydując się na serię LINE mamy do wyboru poziome lub pionowe delikatne linie. Dostępne są w wersji z podłączeniem bocznym, dolnym lub dolnym środkowym.

Grzejniki IMMERpan VERTICAL to idealne rozwiązanie do lokali o ograniczonej powierzchni. Dzięki pionowej budowie nie zajmują dużej przestrzeni w pomieszczeniach mieszkalnych. Dostępne są w wersji z całkowicie płaską płytą przednią lub z delikatnymi liniami w pionie i poziomie. Standardowo grzejniki tego typu mają podłączenie dolne środkowe.

Do pomieszczeń wymagających szczególnie wysokiego poziomu higieny najlepszym wyborem będą grzejniki IMMERpan HYGIENIC. Ich budowa zapewnia wyjątkowo łatwe zachowanie czystości oraz doskonałą funkcjonalność. Brak konwektora, rezygnacja z bocznych i górnych osłon poskutkowała mniejszą powierzchnią zatrzymującą kurz, a dość szeroki rozstaw płyt ułatwia czyszczenie powierzchni pomiędzy nimi. Dostępne są w wersji z podłączeniem bocznym, dolnym lub dolnym środkowym.