Nagrzewnice gazowe Immergas - nowość w ofercie

Udostępnij:

Firma Immergas inwestując w rozwój najnowocześniejszego zaplecza technologicznego wprowadziła do swojej oferty nagrzewnice gazowe.

Dzięki niewielkim gabarytom nagrzewnice mogą być zainstalowane praktycznie wszędzie. Szczególnie polecane są do pomieszczeń, takich jak: obiekty handlowe, sale wykładowe, zamknięte obiekty sportowe, które cechują niestandardowe wymagania; a także do wszelkich typowych budynków przemysłowych.

Gama nagrzewnic Immergas składa się z dwóch serii urządzeń: XRI oraz TRI.

XRI

Nagrzewnica gazowa XRI jest przeznaczona do ogrzewania pomieszczeń niemieszkalnych. Charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją, w której zastosowano wymiennik ze stali nierdzewnej oraz nowoczesny palnik typu PREMIX, zapewniający całkowite spalanie gazu. Bardzo ważnym elementem nagrzewnicy XRI jest osiowy wentylator o zmiennej prędkości obrotowej, który zapewnia bardzo niski poziom hałasu. Bardzo cicha praca, nowoczesny design oraz zaawansowany system sterowania sprawiają, że nagrzewnice typu XRI mogą być zastosowane praktycznie w każdym pomieszczeniu.

TRI

Nagrzewnica gazowa TRI charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją, w której zastosowano wymiennik ciepła zbudowany z rur w kształcie litery S. Modulowany palnik i wentylator (oba w zakresie mocy od 60% do 100%) zapewniają właściwe dogrzanie całego pomieszczenia. W praktyce oznacza to, że nagrzewnica pracuje z pełną mocą wyłącznie w okresie tuż po uruchomieniu, po czym zmniejsza moc celem utrzymania określonej temperatury nadmuchiwanego powietrza. Nagrzewnice serii TRI szczególnie polecane są do pomieszczeń, które cechują  niestandardowe wymagania.

 

Pełna oferta nagrzewnic Immergas dostępna jest w zakładce produkty.

Więcej przydatnych informacji technicznych można odnaleźć wśród porad technicznych.