X

Drodzy Klienci,


Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną centrala Immergas Polska Sp. z o.o. pracuje w ograniczonym składzie. Część pracowników pracuje w trybie zdalnym, co oznacza, że kontakt telefoniczny na numery stacjonarne może być w tym czasie utrudniony.


W związku z tym prosimy o kontakt mailowy:
serwis@immergas.pl
czesci@immergas.pl (zamówienia i dostawy części zamiennych)
reklamacje@immergas.pl
biuro@immergas.pl


Lista współpracujących serwisów: https://znajdzserwis.immergas.pl/

Poznaj nową ofertę Immergas

Udostępnij:

 

Od 26.09.2015 zaczynają obowiązywać zmiany związane z Dyrektywą ErP. W związku z tym zmianie ulega również nasza oferta, która obfituje w ekologiczne i ekonomiczne produkty, spełniające wszystkie niezbędne wymagania. Już dziś prezentujemy Państwu nowy Cennik Urządzeń i Akcesoriów Immergas, dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Do pobrania.      

 

W cenniku umieszczona jest cała gama nowych urządzeń zgodnych z wymaganiami dyrektywy ErP oraz zaktualizowana, dotychczasowa oferta urządzeń, które będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Aby ułatwić wybór odpowiedniego produktu, oprócz podstawowych danych technicznych oraz cech charakterystycznych, w nowym cenniku pojawiło się następujące oznaczenie klas efektywności produktów ujętych w Dyrektywie ErP: