Immergas nominowany w plebiscycie OSFIS Firma Przyjazna Instalatorom

Udostępnij:

Immergas bierze udział w plebiscycie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Instalacyjnych na Firmę Przyjazną Instalatorom. Plebiscyt ma na celu wyróżnienie firm, które najbardziej wspierają instalatorów w ich codziennej pracy. Konkurs trwa do 13 kwietnia, a zwycięzców poznamy już 25 kwietnia br.

Zachęcamy do głosowania na nas za pośrednictwem strony: http://plebiscyt.osfis.pl/glosowanie

Zgodnie z polityką handlową firmy Immergas, instalator stanowi znaczące ogniwo w złożonym łańcuchu wartości firmy. Uznawany za ambasadora marki, w dużym stopniu wpływa na postrzeganie marki wśród użytkowników produktów firmy. W związku z tym Immergas dokłada wszelkich starań nie tylko w zakresie budowania trwałych relacji biznesowych między instalatorami i firmą, ale również dba o rozwój i profesjonalizację świadczonych przez instalatorów usług.

W codziennej pracy instalatorów cenne wsparcie stanowią przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni firmy. Immergas nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej do instalatorów - odbywa się ona przez dystrybutorów. Ma to swoje uzasadnienie, gdyż firma współpracuje z wyselekcjonowanymi, wiarygodnymi i solidnymi partnerami handlowymi, posiadającymi akredytację Immergas. Ich głównym zadaniem jest wspieranie firmy w budowaniu relacji z instalatorami.

Mimo pośredniego modelu sprzedaży firma dba o stały kontakt z fachowcami branży instalacyjnej - telefoniczny, mailowy, osobisty. Służy poradami w kwestiach technicznych czy podczas wizyt instalatora u klienta. Spotyka się na szkoleniach w punktach dystrybucji, w siedzibie firmy, jak również na targach branżowych. Każda z tych okazji stanowi cenne źródło wiedzy o potrzebach instalatorów, opinii o produkcie czy wymiany doświadczeń. Relacje budowane są także na licznych spotkaniach i eventach organizowanych centralnie lub przez partnerów handlowych Immergas.

W ramach współpracy z instalatorami firma oferuje cykliczne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Do dyspozycji instalatorów jest w pełni profesjonalne, nowoczesne zaplecze szkoleniowe znajdujące się w centrali firmy w Łodzi.

Oprócz szkoleń stacjonarnych, przeprowadzane są także akcje szkoleniowe w terenie - przy okazji akcji promocyjnych i wydarzeń regionalnych.

System szkoleń Immergas to kompletna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej , dająca możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy bezpośrednio na działających urządzeniach.

Jednym ze stałych działań jest Program Premiowy CAIUS dla instalatorów współpracujących z marką Immergas. To program oferujący szereg dodatkowych korzyści i profitów wynikających z codziennej aktywności zawodowej instalatorów.

Firma Immergas zapewnia również sprawną i kompleksową opiekę serwisową poprzez rozległą sieć profesjonalnych punktów serwisowych funkcjonujących na terenie całej Polski. Precyzyjnie zdefiniowana struktura serwisowa zapewnia pełen zakres usług oraz najszybszą reakcję na zgłoszenie. Wsparcie można uzyskać bezpośrednio, według informacji podanej na stronie internetowej firmy oraz przez dedykowaną infolinię.