Immergas inwestuje w wiedzę fachowców. Nowa sala szkoleniowa w centrum Polski

Udostępnij:

Nowa, ekspercka przestrzeń edukacyjna spełnia wszelkie standardy wymagane przy prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań techniki grzewczej w oparciu o kotły gazowe z oferty dla domu o mocy 35 kW, jak i oferty obiektowej o mocy powyżej 35 kW. Główną zaletą zmodernizowanej sali szkoleniowej jest kaskada wiszących kotłów kondensacyjnych średniej mocy z pełną hydrauliką i kolektorem spalinowym.


W części poświęconej pompom ciepła powietrze-woda znajdują się urządzenia typu monoblok, split, hybrydowy system Magis Combo oraz pompy z wbudowanym zasobnikiem do przygotowania c.w.u.. Każde z tych urządzeń podłączone jest do pracującej instalacji grzewczej i wyposażone w pełną automatykę sterującą – tym samym uczestnicy szkoleń mają okazję szczegółowo poznać specyfikę działania urządzeń Immergas oraz poznać pełnię ich możliwości. Dzięki temu szkolenia są efektywne i ciekawe, bo prowadzone na urządzeniach w prawdziwych warunkach ich pracy.


- Modernizacja obiektu szkoleniowego w naszej siedzibie to naturalna kolej rzeczy w przypadku firmy, która oferuje nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w branży grzewczej – komentuje szef szkoleń Immergas Polska, Kamil Rdzanek – Bardzo zależy nam na tym, by serwisanci i instalatorzy naszych kotłów i pomp ciepła dobrze znali urządzenia z oferty Immergas „od podszewki”. Ich profesjonalizm w bardzo dużym stopniu przekłada się na zadowolenie naszych klientów – a to jest dla nas najważniejsze – dodaje.


Sala szkoleniowa została dodatkowo wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłaśniający. Dodatkowo, dla usprawnienia prezentacji produktowych i edukacyjnych, zainstalowano specjalny monitor multimedialny wkomponowany w designerską oprawę.
Bogata oferta szkoleń Immergas Polska skierowana jest do serwisantów, instalatorów, projektantów i handlowców. Świadomi tego, że potrzeby każdej z tych grup są inne, eksperci Immergas dostosowują każdy program kursu pod konkretną grupę uczestników, ku satysfakcji specjalistów oraz klientów.

Dołącz do profesjonalistów

Aby zapisać się na szkolenie serwisowe należy zalogować się do Portalu Obsługi Serwisowej lub skontaktować z centralą: 42 649 36 00

Szkolenia dla instalatorów organizujemy wspólnie z punktami sprzedaży i dystrybucji. Znajdź punkt najbilżej Ciebie: https://www.immergas.pl/gdzie-kupic/dystrybutorzy

Jeżeli interesuje Cię szkolenie w zakresie pomp ciepła, napisz do nas na adres: pompyciepla@immergas.pl