Mikołaj przyleci do Łodzi

Udostępnij:

Kochamy pomagać, a szczególnie fajne jest pomaganie tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Od lata angażujemy się w różne inicjatywy charytatywne. Wspieramy fundacje, dzięki którym życie dzieci jest ciekawsze i lepsze. Wspólnie z Fundacją Virtuosa zmieniamy szpitalne przestrzenie dla najmłodszych pacjentów, wspierając Fundację Zielony Konik pomagamy w rehabilitacji dzieci, pomogliśmy Fundacji Dom w Łodzi w ramach zeszłorocznej akcji świątecznej, jesteśmy w różnych akcjach organizowanych przez Przyjaciół Świata, a jest tylko niewielka część naszych CSR-owych działań.

Oczywistym jest, że uśmiech dzieci i ich radość jest bezcenna dlatego z ogromną przyjemnością wsparliśmy inicjatywę Portu Lotniczego w Łodzi, który po raz 5 już organizuje dla dzieci z Domów Dziecka świąteczną niespodziankę. Niespodzianką tą jest przylot Świętego Mikołaja.

6 grudnia o godz. 11:00 Św. Mikołaj wyląduje na łódzkim lotnisku z prezentami dla dzieciaków! Dołączyliśmy do akcji jako Partner i dzięki naszemu wsparciu, ponad 100 dzieci otrzyma Mikołajkowe prezentya ich radość i uśmiechy będą bezcenne!!! 

W terminalu pasażerskim na Świętego czekać będą dzieci z Domu Samotnej Matki w Łodzi, Domu Małego Dziecka przy ul. Zbocze, Domu Dziecka nr. 15 oraz Rodzinnego Domu Dziecka Fundacji Happy Kids. Ale to nie koniec… później Mikołaj rozwiezie jeszcze prezenty do Domów Dziecka nr. 13, 9, 14, 10 oraz 1 i zawita ze świątecznym orszakiem również na ulicę Piotrkowską.

Wydarzenie będzie można śledzić w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/PortLotniczyLodz

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie również tu: https://www.airport.lodz.pl/pl/moje-lotnisko/akcja-charytatywna-ldowanie-w-mikoaja/edycja-5-rok-2021