Bieg Ulicą Piotrkowską coraz bliżej

Udostępnij:

19 kwietnia uczestniczyliśmy w konferencji prasowej poświęconej 15 już edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, którego jesteśmy sponsorem.

Podczas spotkania z dziennikarzami, zorganizowanego w klimatycznych wnętrzach Restauracji Stare Kino w Łodzi, organizatorzy przedstawili wszystkich sponsorów imprezy, opowiedzieli o przygotowaniach oraz atrakcjach, jakie tego dnia będą towarzyszyły uczestnikom.


Immergas sponsoruje Bieg Ulicą Piotrkowską już po raz drugi. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, przez 14 ostatnich edycji zyskała ogromną renomę w kraju, a w 2015 roku wydarzenie nominowane było do nagrody Impreza Roku w kategorii biegów na 10 km. Zawody wyróżniają się znakomitym przygotowaniem organizatorów oraz niezwykłą trasą, prowadzącą najsłynniejszą łódzką ulicą.


- Jako producent i dostawca proekologicznych rozwiązań grzewczych, nasza firma chętnie promuje sport amatorski oraz idee zdrowego stylu życia. Dlatego po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wspieranie wspaniałej inicjatywy, jaką jest Bieg Ulicą Piotrkowską. Udział w lokalnych wydarzeniach, podkreślanie wagi aktywnego trybu życia jest spójnym elementem naszej strategii i komunikacji marketingowej, którą propagujemy wśród naszych odbiorców, kontrahentów i pracowników. W tym roku, oprócz Biegu Ulicą Piotrkowską, Immergas wspiera między innymi łódzką drużynę Rugby Budowlani SA Łódź w drodze do kolejnego mistrzostwa - mówi Magdalena Oskiera, Dyrektor Marketingu Immergas Polska.


Przed biegiem głównym, który zaplanowano na 27 maja na godz. 19.00, już od południa rozpocznie się piknik obfitujący w wiele konkursów i atrakcji.


Na terenie Starego Rynku na uczestników biegu oraz kibiców będzie czekała wyjątkowa Strefa Komfortu Immergas. W specjalnie przygotowanej przestrzeni będzie można się ochłodzić oraz odpocząć w oczekiwaniu na start lub rozdanie nagród. Wśród licznych kategorii znajdzie się również klasyfikacja Instalator branży grzewczej. Na miejscu będą obecni nasi eksperci, którzy doradzą wszystkim zainteresowanym najlepsze rozwiązania w zakresie ekologicznych i wydajnych sposobów ogrzewania domów i mieszkań.
Do tej pory na bieg zapisało się blisko 3,2 tys. chętnych. Na liście startowej są biegacze z całej Polski, od Szczecina po Przemyśl. Zapisy potrwają do 22 maja. Wszystkich serdecznie zapraszamy.