Spotkajmy się!

Udostępnij:

27.05.2017
Godzina: 14:00
Łódź, Stary Rynek

Już 27.05.2017 (sobota) rusza wielkie biegowe wydarzenie - Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. W dniu tego wydarzenia organizatorzy i partnerzy biegu przewidzieli szereg atrakcji, które będą czekały na kibiców i biegaczy na Starym Rynku w Łodzi.

Firma Immergas Polska, jako jeden z partnerów Biegu, przygotowała Strefę Komfortu Immergas, w której możesz nie tylko odpocząć i schronić się przed palącym słońcem na specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, zasięgnąć porady u specjalistów Immergas oraz wygrać nagrodę w przygotowanym z tej okazji konkursie. Jeżeli budujesz dom, planujesz termomodernizację instalacji grzewczej lub poszukujesz sprawdzonego i niezawodnego sposobu ogrzewania - czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy 27.05 od godziny 14:00 na Stary Rynek do Stefy Komfortu Immergas, gdzie nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania oraz pomogą wybrać sposób ogrzewania dopasowany do Twoich potrzeb. Dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, od kompaktowego kotła gazowego idealnego dla małych powierzchni, aż po zaawansowany i nowoczesny system grzewczy łączący różne źródła ciepła. Pokażemy Ci, jak mądrze zaplanować ogrzewanie, aby nie przepłacać i cieszyć się komfortem w swoim domu przez długie lata.

 

Weź udział w konkursie

wygraj bezprzewodowy głośnik marki Huawei

Przygotowaliśmy dla Ciebie także wyjątkowy konkurs! W biurze zawodów oraz w samej Strefie Komfortu możesz znaleźć kupon uprawniający do udziału w konkursie. Wystarczy go uzupełnić, dokończyć zdanie konkursowe oraz dostarczyć uzupełniony i podpisany kupon do namiotu Immergas na Starym Rynku w dniu Biegu Ulicą Piotrkowską w Łodzi.