Tysiące biegaczy na mecie Biegu Ulicą Piotrkowską

Udostępnij:

27 maja 2017 odbył się w Łodzi Bieg ulicą Piotrkowską Rossmann Run. To już 15 edycja biegu na 10 km prowadząca najbardziej reprezentatywną i widowiskową ulicą naszego miasta.

Immergas już po raz drugi sponsorował to wydarzenie, jako inicjatywę wspierającą aktywny, proekologiczny tryb życia. 

Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, w tej edycji na bieg zapisało się ponad 5000 chętnych nie tylko z Polski, ale również z 22 innych krajów z całego świata. Tym samym impreza w Łodzi dołączyła do grona najliczniejszych imprez biegowych w Polsce, a warto pamiętać, że jeszcze pięć lat temu liczba biegaczy nie przekroczyła nawet tysiąca.

Bieg rozpoczął się o godzinie 19.00, jednak już od południa na Starym Rynku odbywał się piknik, podczas którego na zawodników oraz kibiców czekało wiele różnych atrakcji, m.in. Strefa Komfortu Immergas, w której można było się ochłodzić i odpocząć oraz wziąć udział w konkursie, a także Strefa Porad Immergas, gdzie nasi eksperci służyli pomocą w kwestii budowy domu i odpowiedniego doboru systemu grzewczego. Gościem specjalnym Immergas była Marta Gorąca – trenerka, doradca żywieniowy i właścicielka Studia Treningu Personalnego, a na wysokościach towarzyszyli nam szczudlarze z firmy Kot Zagalski.

Na liście startowej nie zabrakło również naszych pracowników, którzy, dzięki dopingowi współpracowników, dzielnie pokonali tę niełatwą technicznie, ale świetnie przygotowaną 10-kilometrową trasę.

Imprezę uświetnił swoim występem słynny raper Mezo, który wcześniej sam pobiegł w wyścigu.

Gratulujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom biegu – dziękujemy za wyjątkową atmosferę i niesamowite wrażenia. I do zobaczenia za rok!