Immergas Polska

Polska filia Immergas działa od 1996 roku i jest obecnie wiodącym dostawcą nowoczesnych systemów grzewczych na polskim rynku.

Immergas jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej od ponad 55 lat, posiadającej oddziały w 30 krajach świata. Polski oddział Immergas powstał ponad 24 lata temu i dziś jest jedną z wiodących marek dostarczających nowoczesne rozwiązania grzewcze dla każdego typu obiektu.  

Podstawowa oferta firmy skierowana jest do inwestora indywidualnego, poszukującego rozwiązań do domu jedno- lub wielorodzinnego, do mieszkań i niewielkich budynków gospodarczych. Oprócz najwyższej jakości gazowych kotłów kondensacyjnych firma rozwija ofertę pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, urządzeń hybrydowych, a oferta produktowa firmy wpisuje się w założenia rządowego programu “Czyste Powietrze”.  

Oprócz oferty domowej, skierowanej do użytkowników indywidualnych, ważnym ogniwem spółki jest segment oferty obiektowej, z ofertą kotłów o mocy do 900kW, pozwalającymi na tworzenie systemów kaskadowych, pokrywających zapotrzebowanie na ciepło w obiektach komercyjnych, deweloperskich i użyteczności publicznej.  

Firma jest laureatem wielu nagród branżowych, w 2018 oraz 2020 znalazła się w prestiżowym gronie laureatów „Diamentów Forbes”. 

Siedziba firmy mieści się Łodzi. Centralna lokalizacja ułatwia nam codzienne kontakty z rozległą siecią punktów sprzedaży z obszaru całej Polski. W siedzibie firmy, oprócz powierzchni biurowej i konferencyjnej, znajduje się centralny magazyn, z którego produkty Immergas dystrybuowane są do punktów sprzedaży w całej Polsce. Tu także zlokalizowany jest serwis oraz dział obsługi technicznej, który służy codzienną pomocą i poradą techniczną serwisom z ważnymi uprawnieniami Immergas i instalatorom. Siedziba Immergas Polska jest także doskonale przygotowana do przeprowadzania szkoleń technicznych. Dział Sprzedaży Immergas Polska zajmuje się realizacją szeroko rozumianej polityki handlowej w całej Polsce. Naszym głównym celem jest dbałość o jak największą satysfakcję klientów, która jest gwarancją sukcesu naszej firmy.