Firma Immergas, obecna od 50 lat w branży grzewczej, to jedna z wiodących marek dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze. Oferta firmy, to ekonomiczne kotły gazowe, pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywności energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska. Polski oddział Immergas obecny jest na rynku od 1996 roku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Technicznych/Szkoleniowiec

Zakres obowiązków:
• prowadzenie szkoleń technicznych w Centrali firmy w Łodzi oraz na terenie całej Polski
• fachowe doradztwo techniczne z zakresu techniki grzewczej dla firm współpracujących z Immergas Polska i klientów końcowych,
• udział w opracowywaniu dokumentacji technicznych i materiałów szkoleniowych
• przygotowywanie ofert technicznych
• obsługa programów i systemów informatycznych w zakresie wykonywanych obowiązków

Wymagane:
• wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe)
• łatwość nawiązywania kontaktów
• znajomość środowiska AutoCAD
• miejsce zamieszkania: Łódź lub okolice Łodzi
• prawo jazdy kat. B
• znajomość zjawisk i procesów fizycznych oraz umiejętność ich opisywania
• znajomość pakietu MS Office - obsługa komputera i pakietu Office
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
• umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność do wyjazdów w ramach obowiązków służbowych
• rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie
• znajomość branży i zagadnień związanych z obsługą i eksploatacją urządzeń grzewczych
• doświadczenie zawodowe w branży grzewczej i znajomość języka włoskiego będą dodatkowym atutem

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji
• wszystkie niezbędne narzędzia pracy
• przyjazną atmosferę w zespole,
• szkolenia handlowe i produktowe
• pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna)
• zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• wynagrodzenie powiązane z indywidualnymi wynikami pracy

Miejsce pracy w Łodzi
Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: biuro@immergas.pl