Zarówno firma Immergas, jak i nasze produkty, są nagradzane w plebiscytach oraz konkursach branżowych. Wyrazem uznania dla działalności firmy, jakości i niezawodności produktów, są liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Diament Forbesa 

Z przyjemnością informujemy, że Immergas Polska w roku 2022, po raz czwarty znalazła się wśród prestiżowego grona laureatów „Diamentów Forbes”.

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swą wartość. Organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika ekonomicznego „Forbes” we współpracy z wywiadownią Bisnode Polska. Wyniki rankingu zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm,czyli połączenia metody majątkowej i dochodowej. Na liście Diamentów Forbesa znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny (minimum 15 procent) roczny wzrost wartości.

Poprzednio firma znalazła się w gronie laureatów w 2021, 2020 i 2018 roku.

Obecność Immergas Polska w rankingu Diamentów Forbes po raz drugi to ogromny zaszczyt, a jednocześnie potwierdzenie,
że przyjęta strategia rozwoju firmy jest właściwa. Motorem napędowym Immergas w ostatnich kilku latach była spójna misja, wizja i strategia, realizowana przez pełen pasji i zaangażowania zespół, który odpowiada za dzisiejszy sukces Immergas w Polsce. - podsumowuje Maciej Czop.

Lista laureatów opublikowana została na łamach specjalnego raportu, który ukazał się wraz z aktualnym wydaniem miesięcznika Forbes. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas okolicznościowych wieczorów galowych w poszczególnych miastach.

 

 

 

Laur Klienta i Grand Prix Laura Klienta

Laur Klienta to organizowany od 17 lat ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach, na podstawie plebiscytu, podczas którego polscy konsumenci są pytani o to, jakie produkty, marki i usługi uważają za najlepsze i chętnie polecają innym.
Nagroda jest dla nas oznaką rozpoznawalności marki Immergas wśród klientów – ponieważ to przede wszystkim ich głos jest decydujący przy wyłanianiu laureata. Cieszymy się, że jakość naszych produktów oraz świadczonych przez nas usług, nasza dostępność dla klientów i proponowane rozwiązania zdobyły zaufanie wśród Polaków. Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali. Obiecujemy nie spocząć „na laurach”, ale nadal doskonalić naszą ofertę produktów i usług, by w kolejnych latach zasłużyć sobie na jeszcze większe uznanie naszych klientów – podsumowuje Magdalena Oskiera, Dyrektor Marketingu Immergas Polska.
Na przyznanie tytułu „Laur Klienta” – oprócz oceny samych konsumentów, wpływ mają takie czynniki, jak: innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej, dynamika wzrostu popularności, skuteczność kampanii wizerunkowo-marketingowych czy rebranding.
Laur pełni rolę podwójną: jest wyrazem uznania kupujących, ale też informacją dla producentów i dystrybutorów, po jakie produkty klienci sięgają najczęściej. Jest jednocześnie sygnałem mocnej pozycji rynkowej firmy i gwarancją najwyższej jakości.

 

 

Złoty medal MTP

ZŁOTY MEDAL to najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana za wysoki poziom innowacyjności produktów. Laureatów z każdej branży wybiera prestiżowe grono ekspertów. W konkursie nagradzana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. O Złoty Medal mogą ubiegać się tylko te produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

 

Budowlana Marka Roku

Nagroda ta przyznawana jest corocznie produktom z branży wykończeniowo-budowlanej, które wyróżniają się optymalnym połączeniem jakości, wysokich parametrów technicznych i niezwykłych walorów estetycznych. Plebiscyt organizowane przez redakcję Poradnika Budowlanego „Mój Dom” ma na celu stworzenie grupy materiałów budowlanych najwyższej jakości i godnych zaufania konsumentów.

Pompa ciepła powietrze-woda IMMERWATER 300 v.2 do przygotowywania ciepłej wody użytkowej marki Immergas została wyróżniona tytułem Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2014.

Produkt Przyjazny dla Mojego Domu

Nagroda ta przyznawana jest corocznie produktom z branży wykończeniowo-budowlanej, które wyróżniają się optymalnym połączeniem jakości, wysokich parametrów technicznych i niezwykłych walorów estetycznych. Plebiscyt organizowane przez redakcję Poradnika Budowlanego „Mój Dom” ma na celu stworzenie grupy materiałów budowlanych najwyższej jakości i godnych zaufania konsumentów.

Pompa ciepła powietrze-woda IMMERWATER 300 v.2 do przygotowywania ciepłej wody użytkowej marki Immergas została wyróżniona tytułem Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2014.

Tytułem Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2013 został wyróżniony kondensacyjny, dwufunkcyjny kocioł Immergas Victrix 26 2I.

System Instalacyjny

Kocioł Hercules Solar został laureatem VI edycji konkursu „System Instalacyjny Roku 2011” organizowanego przez magazyn Systemy Instalacyjne.

Złoty Instalator

Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji wraz z redakcją „Polskiego Instalatora” jest organizatorem corocznego konkursu na najlepszą firmę lub instytucję działającą w Polsce w branży instalacyjnej. Celem konkursu jest docenienie firm czynnie działających na rynku branży instalacyjnej za różnorodne formy aktywności.

Statuetką Złotego Instalatora wyróżniane są nowoczesne produkty lub opracowania technologiczne, które charakteryzują się najwyższymi walorami użytkowymi i estetycznymi, energooszczędnością, ekologią i nowoczesnością w działaniu.

W 2011 roku to prestiżowe wyróżnienie otrzymały płaskie kolektory słoneczne z aluminiowym absorberem EPMA 2.0/4.0.