AMATORSKI TEAM KOLARSKI NAPĘDZANY PASJĄ KILKU OSÓB DO 2 KÓŁEK. DZIĘKI WSPARCIU IMMERGAS - TEAM JEST MOCNO OBECNY W LOKALNYCH I OGÓLNOPOLSKICH IMPREZACH, UTRZYMUJĄC REGULARNIE WYSOKI POZIOM. ŚCIGAJĄ SIĘ W KOLARSTWIE GÓRSKIM - MARATONACH MTB I ZAWODACH XC.


Drużyna istnieje od 2014 r. i prawie od początku wspierana jest przez firmę IMMERGAS. Początkowe mocno amatorskie podejście przemieniło się w chęć jak najlepszego pokazania się na zawodach kolarskich w całej Polsce.
Team pojawia się regularnie w takich cyklach jak, MTB Crossmaraton, Mazovia MTB, Legia MTB, Opoczno MTB, praktycznie wszystkich imprezach lokalnych, czy górskich etapówkach na południu Polski.
Sezon 2018 – jak co roku - stał pod znakiem startów głównie w Górach Świętokrzyskich, gdzie kilkukrotnie zawodnicy stawali na podium, podobnie, jak w cyklu Legia MTB, gdzie regularnie punktowali, dowożąc często pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych.
Aktualnie, mimo niesprzyjającej pogody, zawodnicy pracują nad jak najlepszą formą przed szybko zbliżającym się sezonem 2019.
Ich aktualne wyczyny można śledzić na Facebooku.