To pierwsza tego typu impreza w Polsce, w której mamy przyjemność brać czynny udział nie tylko jako drużyna, ale również jako Patron Tytularny. Jest to wyraz podążania za utartymi wartościami marki Immergas, wśród których znajduje się także dbałość o środowisko i propagowanie idei zdrowego trybu życia. Postanowiliśmy iść o krok dalej i oprócz wspierania inicjatyw naszych pracowników zaangażowaliśmy się we wsparcie głównego organizatora i pomysłodawcy biegu – redakcji portalu HVACR.pl.

 

Objęcie patronatu nad tą imprezą to również kolejny ukłon w stronę Instalatorów, których do tej pory wspieraliśmy na stopie zawodowej, a tym razem chcemy towarzyszyć im podczas ich biegowej, osobistej przygody.

 

Bieg odbędzie się w Bydgoszczy, tuż przed targami WOD-KAN, czyli 24.05.2015. Zaplanowana trasa liczy 10 kilometrów biegu przełajowego po terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Aby wziąć udział w Biegu Instalatora Immergas należy zarejestrować się na stronie www.bieginstalatora.pl oraz uiścić opłatę startową:

40 PLN od dnia 01.02.2015 r. do dnia 30.04.2015 r.;

50 PLN od dnia 01.05.2015 r. do dnia 23.05.2015 r.;

80 PLN w dniu biegu 24.05.2015 r.

 

W opłatę rejestracyjną wliczony jest pakiet startowy, koszulka termoaktywna oraz pamiątkowy medal, zaprojektowany specjalnie na tą okoliczność. Dla najszybszych biegaczy przewidziano nagrody i puchary.

 

Bieżące informacje na temat Biegu Instalatora Immergas można znaleźć na stronie www.bieginstalatora.pl oraz na Facebooku.

Wszyscy zainteresowani mogą również śledzić ważne informacje dołączając do wydarzeń:

•           na Facebooku: https://www.facebook.com/events/BiegInstalatora

•           na Google+: https://plus.google.com/BiegInstalatora

•           na Endomondo: https://www.endomondo.com/challenges/20474777