X

Drodzy Klienci,


Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną centrala Immergas Polska Sp. z o.o. pracuje w ograniczonym składzie. Część pracowników pracuje w trybie zdalnym, co oznacza, że kontakt telefoniczny na numery stacjonarne może być w tym czasie utrudniony.


W związku z tym prosimy o kontakt mailowy:
serwis@immergas.pl
czesci@immergas.pl (zamówienia i dostawy części zamiennych)
reklamacje@immergas.pl
biuro@immergas.pl


Lista współpracujących serwisów: https://znajdzserwis.immergas.pl/

Firma Immergas, lider branży grzewczej, od ponad 50 lat na świecie i 20 lat w Polsce dostarcza na rynek najwyższej jakości kotły gazowe, pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne oraz ogrzewanie podłogowe, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Jakość, innowacyjność, efektywność i energooszczędność to nadrzędne wartości marki Immergas. Firma inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii, które odpowiadają rosnącym potrzebom rynku, z naciskiem na proekologiczne trendy w ogrzewaniu.

Rok 2016 to wyjątkowy rok dla Immergas Polska, gdyż obchodzimy jubileusz 20-lecia działalności naszej firmy. To tu, w Łodzi, od 20 lat tworzy się historia polskiego oddziału firmy Immergas i właśnie stąd do setek tysięcy rodzin i domów w całej Polsce dostarczamy nasze produkty gwarantujące ciepło i komfort. Chcemy coraz mocniej angażować się w działania odbywające się w Łodzi, zwłaszcza te, które są bliskie naszym celom. – uzasadnia decyzję o wsparciu biegu Maciej Czop, Dyrektor Zarządzający Immergas. Poza tym sami również biegamy – amatorsko, dla przyjemności i dla zdrowia. Stworzyliśmy firmowy zespół pasjonatów aktywnego wypoczynku pod nazwą ImmerRun i chętnie promujemy zdrowy styl życia wśród pracowników, znajomych i naszych klientów. – dodaje Maciej Czop.

 

Pliki do pobrania: