NAGRZEWNICA GAZOWA XRI 10 WW.XRI10

Nagrzewnica gazowa XRI jest przeznaczona do ogrzewania pomieszczeń niemieszkalnych. Charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją, w której zastosowano wymiennik ze stali nierdzewnej oraz nowoczesny palnik typu PREMIX, zapewniający całkowite spalanie gazu.
EKOLOGICZNE

EKOLOGICZNE

Niska emisja szkodliwych substancji do atmosfery.
KOMPAKTOWE WYMIARY

KOMPAKTOWE WYMIARY

Niewielkie wymiary urządzenia umożliwiają instalację w niewielkich mieszkaniach i domach.

Bardzo ważnym elementem nagrzewnicy XRI jest osiowy wentylator o zmiennej prędkości obrotowej, który zapewnia bardzo niski poziom hałasu. Bardzo cicha praca, nowoczesny design oraz zaawansowany system sterowania sprawiają, że nagrzewnice typu XRI mogą być zastosowane praktycznie w każdym pomieszczeniu.


DOWOLNY KIERUNEK STRUMIENIA POWIETRZA


Unikalna konstrukcja nagrzewnicy oraz mocowania pozwala powiesić ją w niemal każdej pozycji. Dzięki takiemu rozwiązaniu zastosowanie nagrzewnic XRI umożliwia skierowanie przepływu powietrza w wymaganym kierunku. W przypadku montażu pionowego urządzenie działa również jako kurtyna powietrzna, co znacznie ułatwia optymalne rozdzielenie temperatury powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu.


MOŻLIWOŚCI INSTALACJI


Jednostki serii XRI zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie do stosowania dwóch rodzajów układów mocowania. Jednym z nich jest uchwyt ścienny uniwersalny, za pomocą którego urządzenie może być przechylane w osiach poziomej i pionowej. Drugi układ zawieszenia jest używany do montażu sufitowego. Doprowadzenie powietrza do spalania oraz odprowadzenie spalin jest możliwe w dwóch podstawowych wariantach - w zależności od potrzeb w systemie koncentrycznym, jak i systemie rozdzielnym.