Aplikacja mobilna DOMINUS

DOMINUS to nowoczesna, przyjazna i łatwa w obsłudze aplikacja mobilna służąca do zdalnej obsługi systemów grzewczych Immergas. Wystarczy jedynie zainstalować modem Wi-Fi DOMINUS z oferty Immergas by móc zarządzać systemem grzewczym za pomocą aplikacji.
  1. Aplikacja w języku polskim, współpracuje z systemami Android i iOS.
  2. Aplikacja jest darmowa i w prosty sposób można ją pobrać ze strony Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.immergas.dominus&hl=pl) lub App Store (https://itunes.apple.com/pl/app/dominus/id1089575758?l=pl&mt=8).
  3. Aplikacja pozwala na swobodne zarządzanie systemem grzewczym domu, w dowolnej chwili, będąc niemalże w dowolnym miejscu na ziemi, przy użyciu własnego smartfon-a. Umożliwia pełna kontrolę nad systemem grzewczym Immergas pozwalając na płynną modyfikację, regulację oraz kontrolę warunków panujących w domu.
    W jednej chwili możemy zmienić tryb pracy kotła, ustawić żądaną temperaturę pomieszczeń, odczytać temperatury instalacji czy aktualną temperaturę pokojową.
  4. System odpowiednio wcześniej informuje o pojawiających się czynnikach zakłócających ciągłą pracę systemu grzewczego budynku, które w konsekwencji mogłyby zakłócić poczucie bezpieczeństwa, wygody, ciepła i spokoju wszystkich korzystających z niego użytkowników.