Szkolenia mobilne

W związku z rozwojem odnawialnych źródeł energii, płynącym z rynku coraz większym zapotrzebowaniem zarówno na urządzenia, jak i na wiedzę wśród naszych dystrybutorów, instalatorów i klientów ostatecznych, postawiliśmy ułatwić Państwu udział w szkoleniach i wyruszyć w trasę, wprost pod Wasze siedziby. Tak jak kiedyś kondensacja była mało znaną technologią, tak dziś pompa ciepła i możliwości jej zastosowania w ekologicznym budownictwie są dla wielu naszych klientów obszarem do rozwoju i nauki. Zaprezentowanie tego rozwiązania jest dość trudne w formie teoretycznej, dlatego jednym z narzędzi, które ma nam pomóc w skutecznej promocji pomp ciepła Immergas i rozwoju technologii OZE jest MOBILNE CENTRUM SZKOLENIOWE IMMERGAS, czyli samochód, który został wyposażony w pełni działającą, mobilną instalację która zaprezentuje działanie pomp ciepła Immergas w praktyce.  Instalacja zamontowana w samochodzie złożona jest z pompy ciepła MAGIS Pro 4 V2, panelu fotowoltaicznego, klimakonwektorów i akcesoriów (sterownik, filtr MG1) jest przykładem instalacji, która może zostać zamontowana w domu jednorodzinnym. Spełnia ona wymogi rządowego programu Czyste Powietrze i może stanowić przykład Domu bez rachunków.  

MOBILNE CENTRUM SZKOLENIOWE IMMERGAS oznacza nową jakość szkoleń w terenie i możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Ten pokazowy samochód, może stanąć w każdym miejscu, na każdym evencie odbywającym się w Polsce i dumnie prezentować nasze urządzenia.

To także odpowiedź na nieustanny brak czasu naszych klientów, stanowiący problem w przyjeździe na szkolenia organizowane w Łodzi, jak również idealne rozwiązanie utrudnień związanych z ograniczeniami szkoleniowymi w Centrali ze względu na COVID.