Dbamy o jakość na każdym etapie

 

AKREDYTACJA IMMERGAS - to system uprawnień nadawany przez Immergas wybranym podmiotom na rynku. Przyznanie Akredytacji wiąże się ze spełnieniem określonych warunków. Dbamy w ten sposób o jakość usług świadczonych przez firmy związane z Immergas. Zaopatrując się w akredytowanej sieci sprzedaży Immergas, zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi i pakiet dodatkowych korzyści.

Wydłużona gwarancja Immergas tylko w punktach sprzedaży z Akredytacją Immergas

Popularne internetowe serwisy aukcyjne oraz sklepy internetowe oferują w sprzedaży produkty Immergas. Nie jest to rekomendowane miejsce zakupu produktów Immergas, gdyż produkty nabyte tą drogą mogą być pozbawione opcji rozszerzonej gwarancji. Jeśli zamierzasz kupić nasze produkty za pośrednictwem sklepu internetowego sprawdź, czy podmiot, który go prowadzi posiada aktualną Akredytację Immergas.


Immergas oferuje użytkownikom swoich produktów możliwość wydłużenia gwarancji z 2 do 5 lat. Programem wydłużonej gwarancji Immergas objęte są wyłącznie produkty zakupione w punkcie sprzedaży z ważną akredytacją Immergas. Zaopatrując się w akredytowanej sieci sprzedaży Immergas, zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi i pakiet dodatkowych korzyści. Dlatego przed dokonaniem zakupu rekomendujemy sprawdzenie sprzedawcy na naszej stronie internetowej. Listę akredytowanych punktów znajdziesz na www.immergas.pl.


Rozszerzona gwarancja Immergas 2+3 obowiązuje dla wszystkich kotłów z oferty domowej oraz kotłów z serii Victrix Pro z ofert obiektowej marki Immergas, które zostaną zakupione w punkcie sprzedaży z ważną akredytacją Immergas, zostaną poprawnie zainstalowane, sprawdzone i uruchomione przez serwis z ważnymi uprawnieniami Immergas, zarejestrowane na stronie w określonym w warunkach gwarancji terminie, oraz będą użytkowane i konserwowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Rozszerzenie gwarancji nie wymaga wykupienia dodatkowego pakietu gwarancyjnego w związku z czym nie wiąże się z dodatkowymi kosztami po stornie nabywcy.


ZNAJDŹ - za pomocą wyszukiwarki dostępnej na naszej stronie internetowej w łatwy i szybki sposób wyszukasz punkty sprzedaży produktów Immergas posiadające ważną Akredytację Immergas. W punktach sprzedaży szukaj charakterystycznych oznaczeń (znak Akredytacji Immergas) wyróżniających wybrane punkty dystrybucji produktów Immergas.