Immergas zdobywa nominację w konkursie Stowarzyszenia Sport Biznes Polska 2023

Udostępnij wpis —
Immergas zdobywa nominację w konkursie Stowarzyszenia Sport Biznes Polska 2023

Z nieukrywaną dumą informujemy, że Immergas Polska został nominowany do prestiżowej Nagrody Sport Biznes Polska za rok 2023. Ta nominacja stanowi potwierdzenie naszego strategicznego podejścia do sponsoringu oraz naszej ciągłej pracy nad budowaniem silnych relacji z klientami zarówno w sferze biznesowej, jak i społecznej.

Sponsoring jako element strategii

Dla Immergas, sponsoring to nie tylko forma promocji, ale przede wszystkim strategiczne działanie, które pozwala nam budować trwałe relacje z klientami i społecznością. Nasza współpraca z Projektem Warszawa w ramach projektu sponsoringowego jest tego doskonałym przykładem. Działania te wykraczają poza tradycyjny marketing, oferując wartość dodaną zarówno dla naszych partnerów, jak i dla społeczności, z którą się angażujemy.

O projekcie sponsoringowym zgłoszonym w konkursie

Projekt “Immergas i Projekt Warszawa – współpraca sponsoringowa” był skoncentrowany na promowaniu ekologicznych rozwiązań grzewczych i wzmocnieniu świadomości ekologicznej wśród kibiców i szerokiej publiczności. W ramach współpracy zrealizowaliśmy szereg inicjatyw, które pozwoliły na interaktywne zaangażowanie fanów i konsumentów, prezentując zalety nowoczesnych technologii grzewczych i podkreślając nasze zaangażowanie w promowanie zrównoważonego rozwoju.

Wartość dodana 

Nominacja w kategorii projekt sponsoringowy podkreśla, jak ważne dla nas jest tworzenie projektów, które przynoszą realną wartość społeczną i ekologiczną. Przez wspieranie drużyny siatkarskiej Projekt Warszawa i angażowanie się w różnorodne akcje promocyjne, Immergas nie tylko zwiększa swoją rozpoznawalność, ale również aktywnie uczestniczy w życiu społeczności, pokazując, że firma może być odpowiedzialnym partnerem wspierającym zdrowy i aktywny styl życia.

Podsumowanie

Nominacja w konkursie Nagrody Sport Biznes Polska 2023 to dla nas wielkie wyróżnienie i dowód na skuteczność naszej strategii sponsoringowej. Jest to również zachęta do dalszych działań w obszarze wspierania sportu i promowania ekologicznych rozwiązań, które są bliskie naszym wartościom.

W Immergas wierzymy, że przez odpowiedzialny sponsoring możemy nie tylko budować silne relacje biznesowe, ale także przyczyniać się do budowania lepszego świata.

Warto również przeczytać