Strefa instalatora

Strefa instalatora

Jesteś instalatorem urządzeń grzewczych? Dołącz do partnerów Immergas.

Od ponad 10 lat prowadzimy program lojalnościowy dla instalatorów, którzy montują nasze urządzenie. Program Caius to możliwość otrzymania dodatkowych środków pieniężnych, nagrody rzeczowe jak: ubrania robocze, karty podarunkowe, specjalne promocji i szkolenia.

Wystarczy tylko zarejestrować zamontowane urządzenie w Programie Caius.

Chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z Opiekunem Handlowym Immergas w Twoim regionie lub wejdź na stronę Programu.

Czym jest program Caius?

To program lojalnościowy, umożliwiający otrzymanie dodatkowych premii, odbiór atrakcyjnych nagród. To także dostęp do specjalnych promocji, organizowanych tylko dla uczestników programu i szkoleń. Zarabiaj więcej z Immergas! Wystarczy tylko zarejestrować zamontowane urządzenie w Programie.

Dlaczego warto uczestniczyć
w programie CAIUS?

Premia pieniężna dla Ciebie

Pracując na co dzień na urządzeniach marki Immergas zyskujesz dodatkowy bonus pieniężny. Każda rejestracja zamontowanego urządzenia to dodatkowa PREMIA PIENIĘŻNA dla Ciebie.

Punkty za rejestracje

Na Twoim koncie CAIUS z każdą rejestracją naliczane są punkty, które wymieniasz na atrakcyjne nagrody w kilku kategoriach.

Specjalne akcje promocyjne

Pracując na co dzień na urządzeniach marki Immergas zyskujesz dodatkowy bonus pieniężny. Każda rejestracja zamontowanego urządzenia to dodatkowa PREMIA PIENIĘŻNA dla Ciebie.

Szkolenia

Na Twoim koncie CAIUS z każdą rejestracją naliczane są punkty, które wymieniasz na atrakcyjne nagrody w kilku kategoriach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Dawid Olszewski
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 601 826 695
e-mail: olszewski_d@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Sebastian Łukaszewski
Area Sales Manager
Tel: +48 609 093 646
e-mail: lukaszewski_s@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Sławomir Hajduk
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 609 096 523
e-mail: hajduk_s@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Krzysztof Radziszewski
Key Account Manager
Tel: +48 601 335 010
e-mail: radziszewski_k@immergas.pl

 

 


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Sebastian Łukaszewski
Area Sales Manager
Tel: +48 609 093 646
e-mail: lukaszewski_s@immergas.pl

Katarzyna Krysta – Pilecka
Area Sales Manager
Tel: +48 609 030 361
e-mail: krysta_k@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Arkadiusz Broniszewski
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 785-059-598
e-mail: broniszewski_a@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Katarzyna Krysta – Pilecka
Area Sales Manager
Tel: +48 609 030 361
e-mail: krysta_k@immergas.pl

Michał Nowotka
Key Account Manager
Tel: +48 609 784 370
e-mail: nowotka_m@immergas.pl

Michał Nowotka
Key Account Manager
Tel: +48 609 784 370
e-mail: nowotka_m@immergas.pl

Agnieszka Majewska
Key Account Manager
Tel: +48 603 390 300
e-mail: majewska_a@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Przemysław Bijok
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 607 295 469
e-mail: bijok_p@immergas.pl


Marcin Mackiewicz
Key Account Manager
Tel: +48 607 791 681
e-mail: mackiewicz_m@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Katarzyna Krysta – Pilecka
Area Sales Manager
Tel: +48 609 030 361
e-mail: krysta_k@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Katarzyna Poraj – Broda
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 607 297 659
e-mail: poraj_k@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Marcin Komenda
Area Sales Manager
Tel: +48 691 440 891
e-mail: komenda_m@immergas.pl

Karol Moćko
Doradca Techniczno-handlowy
Tel: +48 601 826 633
e-mail: mocko_k@immergas.pl

Paweł Konieczny
Field Sales Manager
Tel kom: (+48) 603 881 043
e-mail: konieczny_p@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Piotr Grabowski
Doradca Techniczno-Handlowy
Tel kom: +48 691 441 823
e-mail: grabowski_p@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Sebastian Łukaszewski
Area Sales Manager
Tel: +48 609 093 646
e-mail: lukaszewski_s@immergas.pl

 

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Robert Gorczyca
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 605 073 606
e-mail: gorczyca_r@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Marcin Komenda
Key Account Manager
Tel: +48 691 440 891
e-mail: komenda_m@immergas.pl

Potrzebujesz plików dokumentacji technicznej
lub poznać cennik?