Szkolenie Certyfikowany Instalator – Lublin

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w Lublinie

Znajdź termin szkolenia

Szkolenia “Certyfikowany Instalator Pomp Ciepła”

Szkolenia “Certyfikowany Pomp Ciepła” w Warszawie organizowane są w Partnerskiej Sali, zlokalizowanej w budynku Ośrodka Kształcenia Zawodowego Elpro w Lublinie

Brak szkoleń

Jak dojechać

Certyfikat

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w naszych otwartych szkoleniach z zakresu instalacji pomp ciepła Immergas! Szkolenia są prowadzone stacjonarnie w naszej siedzibie w Łodzi na ulicy Dostawczej lub na naszych zewnętrznych salach szkoleniowych w całym kraju.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz imienny certyfikat.

Podczas szkolenia zyskasz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie instalować nasze urządzenia. Doświadczeni trenerzy zapewnią Ci rzetelną wiedzę, dzięki której staniesz się specjalistą w tej dziedzinie. Będziesz miał możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami Immergas, które umożliwią Ci osiągnięcie doskonałych efektów w swojej pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Krystian Bątal
Inżynier ds. Sprzedaży OZE
Tel: +48 605 128 201
e-mail: batal_k@immergas.pl


Jesteś instalatorem skontaktuj się z:

Łukasz Pietrasik
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 603 390 300
e-mail: pietrasik_l@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Dawid Olszewski
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 601 826 695
e-mail: olszewski_d@immergas.pl


Krzysztof Radziszewski
Senior Key Account Manager
Tel: +48 601 335 010
e-mail: radziszewski_k@immergas.pl

 

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Robert Gorczyca
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 605 073 606
e-mail: gorczyca_r@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Marcin Komenda
Area Sales Manager
Tel: +48 691 440 891
e-mail: komenda_m@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:

Robert Banach
Doradca Techniczno-Handlowych
tel: (+48) 785 960 147
e-mail: banach_r@immergas.pl

Michał Nowotka
Key Account Manager
Tel: +48 609 784 370
e-mail: nowotka_m@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Katarzyna Poraj – Broda
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 607 297 659
e-mail: poraj_k@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Marcin Komenda
Area Sales Manager
Tel: +48 691 440 891
e-mail: komenda_m@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Przemysław Bijok
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 607 295 469
e-mail: bijok_p@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Marcin Komenda
Area Sales Manager
Tel: +48 691 440 891
e-mail: komenda_m@immergas.pl

 

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Robert Maciejewski
Doradca Techniczno-Handlowy
Tel kom: +48 691 441 823
e-mail: maciejewski_r@immergas.pl


 

 

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:

Karol Moćko
Doradca Techniczno-handlowy
Tel: +48 601 826 633
e-mail: mocko_k@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Marcin Komenda
Area Sales Manager
Tel: +48 691 440 891
e-mail: komenda_m@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Sławomir Hajduk
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 609 096 523
e-mail: hajduk_s@immergas.pl


Opieka nad pracami zespołu w regionie:
Krzysztof Radziszewski
Senior Key Account Manager
Tel: +48 601 335 010
e-mail: radziszewski_k@immergas.pl

Michał Nowotka
Key Account Manager
Tel: +48 609 784 370
e-mail: nowotka_m@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:

Piotr Młynarczyk
Doradca Techniczno – Handlowy
Tel: +48 609 780 132
e-mail: mlynarczyk_p@immergas.pl

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:

Barbara Flanc
Doradca Techniczno-Handlowych
Tel. kom.: (+48) 785 960 921
e-mail: flanc_b@immergas.pl


 

 

Jesteś instalatorem skontaktuj się z:
Radosław Strzała
Inżynier ds. Sprzedaży OZE
Tel: +48 609 031 196
e-mail: strzala_r@immergas.pl


Bartłomiej Karolczak
Doradca Techniczno – Handlowy

Tel: +48 607 790 679
e-mail: karolczak_b@immergas.pl