Wyjątkowe Wydarzenie dla Instalatorów: Premiera Pompy Ciepła Magis Hercules!

Udostępnij wpis —
Wyjątkowe Wydarzenie dla Instalatorów: Premiera Pompy Ciepła Magis Hercules!

Gwiazda Spotkania: Nowa Pompa Ciepła #MagisHercules

Niedawno mieliśmy zaszczyt być gospodarzami niezwykłego wydarzenia, na którym zaprezentowaliśmy naszą najnowszą innowację – pompę ciepła Magis Hercules. Ta pompa ciepła jest wyjątkowa z kilku powodów:

🔹 All-in-One Design

Nasza innowacyjna konstrukcja pozwala na oszczędzanie miejsca jak nigdy dotąd. Zintegrowany zasobnik c.w.u. oraz bufor c.o. czynią tę pompę nie tylko wydajną, ale też niesamowicie praktyczną.

🔹 Kompaktowa Budowa

Cała instalacja mieści się w jednej obudowie, co sprawia, że Magis Hercules jest równie funkcjonalna, co estetyczna – doskonała do wnętrz, w których każdy centymetr jest na wagę złota.

Co Czekało na Gości?

 

✨ Część Szkoleniowa

Nasze zaproszone elity branżowe miały możliwość zapoznania się z technicznymi aspektami nowego urządzenia dzięki profesjonalnej prezentacji naszego zespołu. Ale to nie wszystko – goście mogli także zobaczyć pompę na własne oczy, dotknąć jej i zadać wszelkie pytania.

🍔 Foodtruck

Bo praca i nauka nie mogą iść w parze z głodem! Na uczestników czekały pyszne przekąski, serwowane prosto z foodtrucka.

🐠 Kolacja w Orientarium ZOO Łódź

Zakończenie dnia było równie niezwykłe, jak jego początek. Wyobraźcie sobie kolację w otoczeniu majestatycznych ryb i rekinów! To była podróż do głębin oceanu, a każdy kęs był tak niezwykły jak otaczające nas stworzenia.

Podziękowania

Nie mogliśmy tego zrobić bez wsparcia niesamowitej społeczności specjalistów oraz naszego zespołu Immergas. Dziękujemy każdemu, kto uczestniczył i pomógł w organizacji tego niesamowitego wydarzenia.

Warto również przeczytać