Organizacja pracy Immergas od dnia 16.03.2020

Udostępnij:

Drodzy Klienci,

 

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną przesyłamy Państwu informacje dotyczące bieżącego funkcjonowania Immergas Polska Sp. z o.o. W trosce o nasze wspólne zdrowie oraz chęć obniżenia ryzyka zarażenia koronawirusem wdrożyliśmy odpowiednie scenariusze, obowiązujące od 16.03.2020 do odwołania.

 

  • pracownicy terenowi Immergas Polska do 20.03 przechodzą na tryb pracy zdalnej. Wizyty zostaną zastąpione poprzez kontakt telefoniczny i mailowy.
  • pracownicy centrali pracują w większości w trybie zdalnym, w magazynie i biurze obsługi klienta obowiązują dyżury. Może to wydłużyć czas realizacji zamówień. Prosimy o wyrozumiałość w tym wyjątkowym dla nas wszystkim okresie.
  • w siedzibie firmy nie odbywają się wizyty i spotkania z kontrahentami.
  • wszystkie zaplanowane grupowe szkolenia, zarówno w terenie (czyli min. w Państwach oddziałach i centralach) , jak i w siedzibie Immergas Polska, zostają odwołane do końca marca.
  • w magazynie wdrożone zostały dodatkowe procedury, których celem jest ograniczenie możliwości kontaktu osób z zewnątrz (głównie kierowców) z pracownikami magazynu.
  • dodatkowo otrzymujemy informacje o czasowych ograniczeniach w odbiorach przez DB Schenker. Może to oznaczać, że przesyłki będą odbierane z Immergas Polska z 24h godzinnym opóźnieniem. Na chwilę obecną są to kierunki: Katowice, Kraków, Szczecin, Olsztyn. Będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

Pozdrawiamy

Zespół Immergas Polska