AKTUALNOŚCI

Jakie są zalety ogrzewania hybrydowego?

Jakie są zalety ogrzewania hybrydowego?

W 2021 roku zainteresowanie układami ogrzewania hybrydowego typu gaz i pompa ciepła wzrosło o 20%.1 Nic w tym dziwnego, bo rozwiązanie jest wygodne, ekologiczne i wyjątkowo ekonomiczne. Można je też zastosować zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach, które mają przyłącze gazowe. Sprawdź, jak działa powietrzna pompa ciepła z kotłem kondensacyjnym i jakie korzyści oferują takie hybrydowe systemy grzewcze.

Czytaj...
HYBRYDOWA POMPA CIEPŁA – szansa na zmianę

HYBRYDOWA POMPA CIEPŁA – szansa na zmianę

Immergas jako jedna z pierwszych firm na świecie postawiła na rozwój nowej technologii hybrydowej, która jest połączeniem przynajmniej dwóch urządzeń - kotła gazowego i pompy ciepła, korzystających z różnych źródeł ciepła. Wybór urządzenia korzystającego z odnawialnych źródeł energii, jakim jest np. pompa ciepła Immergas Magis Combo V2, to obecnie najbardziej ekologiczny sposób na ogrzanie budynku i produkcję ciepłej wody użytkowej, przy jednocześnie najniższych kosztach eksploatacji.

Czytaj...
Wiosna z pompą, czyli nowości w ofercie pomp ciepła od Immergas

Wiosna z pompą, czyli nowości w ofercie pomp ciepła od Immergas

Od kwietnia w ofercie Immergas pojawi się nowa generacja hybrydowych pomp ciepła – Magis Combo V2. Jest to połączenie dwóch efektywnych źródeł ciepła w jednym urządzeniu: kondensacyjnego kotła gazowego oraz pompy ciepła powietrze-woda typu SPLIT. Magis Combo V2 na podstawie wprowadzonych ustawień wybiera, z którego źródła energii w danej chwili korzystać. Gwarantuje to wysoką efektywność energetyczną, przy możliwie najniższych kosztach eksploatacji.

Czytaj...
1 2 3