Szkolenia Online

Dlaczego szkolenia online?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów w obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego, Zespól Immergas tradycyjne szkolenia dla instalatorów i serwisantów przeniósł do internetu. Teraz uczestnicy nie muszą jechać przez całą Polskę na szkolenie, tylko biorą w nim udział tam, gdzie aktualnie przebywają. Potrzebny jest jedynie dostępu do internetu.

Organizowane przez nas szkolenia online cieszą się duża popularnością i zainteresowaniem. W przeciągu czterech miesięcy od pierwszego szkolenia online, przeszkoliliśmy blisko 1600 osób! Wśród zadowolonych, przeszkolonych z Immergas są zarówno instalatorzy, serwisanci, pracownicy współpracujących z nami dystrybutorów, jaki i użytkownicy końcowi naszych produktów.

Dla kogo organizujemy szkolenia?

Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i dużemu doświadczeniu naszych Trenerów jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie dla każdej z grup naszych klientów, tj.:

  • Pracownicy hurtowni i przedstawiciele handlowi - tej grupie odbiorców polecamy przede wszystkim szkolenia produktowe, dzięki którym mogą bliżej zapoznać się z ofertą Immergas. Szkolenia mogą być podzielone na bloki tematyczne i dotyczyć wybranej grupy czy gamy produktów. Możemy również przedstawić naszą ofertę w całości, wzbogacając prezentację filmami produktowymi. Jesteśmy gotowi dostosować szkolenie do indywidualnych potrzeb odbiorców.
  • Instalatorzy - tematyka i zakres szkoleń technicznych zależy od aktualnego zapotrzebowania. Prezentujemy nasze produkty tak, aby przekazane informacje były pomocne podczas codziennej pracy instalatora. Prowadząc chat na żywo, odpowiadamy na bieżąco na pojawiające się pytania.
  • Serwisanci – tradycyjne szkolenia serwisowe, odbywające się do tej pory na sali szkoleniowej w siedzibie Immergas, przenieśliśmy do „wirtualnego pokoju”. Bez utraty jakości, zdalnie uczymy serwisantów obsługi serwisowej nowych urządzeń, procedur uruchomienia i przeglądu czy użytkowania platformy serwisowej POS. Uczestnicy zdobywają wiedzę oraz umiejętności, które poparte są egzaminami praktycznymi w siedzibie Immergas, co pozwala efektywnie przygotować serwis do tego wymagającego zawodu.

Tematyka naszych szkoleń jest przygotowywana na podstawie doświadczenia i informacji zwrotnych od naszych klientów. Jeżeli jednak potrzebujesz innego szkolenia wyślij do nas propozycję tematyki na adres: marketing@immergas.pl

Jak to działa?

Szkolenia prowadzone są w czasie rzeczywistym, tak, aby jak najlepiej oddać bezpośredni kontakt z człowiekiem. Uczestnicy szkoleń po rejestracji na platformie szkoleniowej, otrzymują informację mailową z danymi wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się szkolenie. Należy tylko kliknąć w link o odpowiedniej godzinie i możesz zdobywać nową wiedzę. Szkolenia zazwyczaj trwają około 1,5 godziny i żeby w nich uczestniczyć potrzebny jest komputer, smartfon lub tablet. Każdy uczestnik może dodatkowo wygenerować imienny certyfikat po odbytym szkoleniu.

Dlaczego warto?

Szkolenia online, podobnie jak tradycyjne prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu są na najwyższym poziomie. Uczestnicy mają gwarancję, że przekazywane informacje są rzetelne, a zdobyta wiedza pomoże w codziennej pracy. Dzięki temu, że szkolenie organizowane jest online, uczestnicy nie tracą czasu na dojazdy na miejsce szkolenia i nie ma ograniczeń ilościowych. Co ważne podczas jednego szkolenia możemy szkolić nawet kilkaset osób jednocześnie.