Immergas Mecenasem Festiwalu Filmów-Spotkań NieZwykłych

Udostępnij wpis —

Z przyjemnością informujemy, że Immergas został mecenasem Festiwalu Filmów-Spotkań NieZwykłych! To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w malowniczym Sandomierzu, jest doskonałą okazją do wsparcia kultury i sztuki w Polsce. Festiwal startuje już 27.06 i potrwa do 30.06.

Festiwal Filmów-Spotkań NieZwykłych, którego pomysłodawczynią i producentką jest Katarzyna Kubacka-Seweryn, a organizatorem Fundacja Kultury i Sztuki TAKI JESTEM, od lat przyciąga miłośników kina z całego kraju. Od swojej pierwszej edycji w 2003 roku, festiwal nieustannie się rozwija, stając się jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce.

Podczas festiwalu odbywać się będą liczne warsztaty, spotkania autorskie, koncerty, wystawy oraz wiele innych atrakcji, które w pełni oddają ducha tego niezwykłego wydarzenia.

Immergas wspierając festiwal, pragnie przyczynić się do realizacji jego misji: edukacji, promowania ambitnych filmów oraz tworzenia przestrzeni do refleksji i dialogu.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej niezwykłej inicjatywy, która nie tylko promuje polską i światową kinematografię, ale także inspiruje do twórczego i aktywnego odbioru sztuki. Zapraszamy wszystkich do Sandomierza, aby wspólnie celebrować magię kina i sztuki.

Immergas – z pasją wspieramy kulturę!

Warto również przeczytać