O firmie

Od ponad 25 lat ogrzewamy domy i mieszkania Polaków.

Połączenie Twoich potrzeb oraz naszej wiedzy i doświadczenia to najlepsza inwestycja we wspólną, czystszą i zdrowszą przyszłość.

Kim jesteśmy

Immergas Polska powstał w 1996 roku. W ciągu tego czasu nasze urządzenie trafiły
do ponad pół miliona domów i mieszkań w całej Polsce. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży kotły kondensacyjne, które w tym momencie stanowią jeden z najpopularniejszych sposobów ogrzewania domu i produkcji ciepłej wody użytkowej.
W naszej ofercie znajdują się również urządzenia wykorzystujące do pracy energię odnawialną, takie jak pompy ciepła czy systemy solarne. Jesteśmy również prekursorem hybrydowych pomp ciepła, które są połączeniem kotła kondensacyjnego z pompą ciepła. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na rozbudowaną sieć serwisową, dzięki czemu masz pewność, że nawet w najtrudniejszej sytuacji nie zostaniesz sam.

Oferta nie tylko dla domów

Równie ważnym ogniwem naszych działań jest dostarczanie urządzeń grzewczych do obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak: magazyny, hale produkcyjne, obiektów użyteczności publicznej, jak szpitale, szkoły oraz obiektów deweloperskich i komercyjnych.

Prężny rozwój i jego dobrą kondycję potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.
Do najważniejszych zaliczamy: Diamenty Forbes, które otrzymaliśmy 4 razy w tym 3 lata z rzędu.

4 Diamenty Forbes

Immergas w liczbach

500 000
Ogrzanych domów
60
Lat doświadczenia w branży grzewczej
80
Specjalistów dbających
o Twoje zadowolenie

Każda wizja jest warta tyle ile plan działania i zasoby na jej osiągnięcie. Ja jestem entuzjastą zmian i uważam je za sprzymierzeńca w drodze do osiągnięcia celu. Dodatkowo w Immergas mamy plan i odpowiednie zasoby, przede wszystkim w postaci zaangażowania zespołu.

Maciej Czop

Prezes Zarządu Immergas Polska

Zespół specjalistów Immergas

 • Maciej Czop
  Prezes Zarządu
 • Magdalena Oskiera
  Dyrektor Marketingu
 • Beata Wójcik
  Dyrektor Administracji
 • Karolina Kubacka
  HR Manager
 • Paweł Konieczny
  Manager Sprzedaży
 • Katarzyna Krysta-Pliecka
  Area Sales Manager
 • Sebastian Łukaszewski
  Area Sales Manager
 • Marcin Komenda
  Area Sales Manager
 • Mateusz Potrykus
  Menadżer działu obsługi posprzedażowej
 • Kamil Rdzanek
  Lider zespołu wsparcia technicznego
 • Kamil Rosa
  Produkt Menadżer OZE
 • Joanna Chruściel
  Kierownik Magazynu
 • Krzysztof Kamiński
  Product Development Manager
 • Michał Stefanek
  Lider zespołu zakupów

Chcesz zostać jednym z nas?
Być może właśnie ciebie potrzebujemy.

Skontaktuj się z nami lub przejdź do ofert pracy,
aby zobaczyć otwarte rekrutacje

Rok 2021 to jubileusz 25. lecia istnienia firmy Immergas na rynku polskim.

25 lat temu w Łodzi powstał polski oddział Immergas. Marka jest częścią międzynarodowej grupy Immerfin, działającej w branży grzewczej od ponad 55 lat. Firma powstała z niezwykłego marzenia jej założycieli, determinacji i wiary, że niemożliwe nie istnieje.

2021 to dla nas szczególny rok. Ćwierćwiecze istnienia upoważnia nas już do stawiania się w roli eksperta. Jednak miarą mądrości i dojrzałości jest świadomość, że wiemy czego nie wiemy. To z kolei daje nam możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy, którą z chęcią przekazujemy naszym klientom, abyśmy wspólnie mieli wpływ na otaczający nas świat. Od nas zależy czy będziemy oddychali czystym powietrzem. Działać trzeba już dziś, aby jutro było lepsze.

25 lat istnienia uświadomiło nam, że najważniejsze to nigdy się nie poddawać, współdziałać, a zmianę traktować jak przyjaciela, nie wroga, bo gdy wieją wichry zmian, jedni stawiają mury, a my stawiamy wiatraki.