Zarejestruj się na darmowy webinar i odkryj, jak możesz uzyskać do 4070 zł dzięki instalacji pompy ciepła lub hybrydowej pompy ciepła marki Immergas.

Nasza oferta

Kotły gazowe, pompy ciepła czy może pompy hybrydowe?

Wybierz to, co pasuje do Twojego domu.

Zastanawiasz się nad wyborem ogrzewania do nowego domu?

Pompy ciepła to rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli budynek posiada dobrą izolację, pompa ciepła ogrzeje Twój dom oraz wodę do codziennego użytku, a jeśli zamontujesz klimakonwektory, pompa ciepła zapewni przyjemny chłód latem.

Chcesz wymienić stary piec gazowy na nowy kocioł kondensacyjny?

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kotłów o różnej mocy i sposobie działania. Możesz wybrać kocioł z wbudowanym zasobnikiem lub, jeśli masz miejsce, zamontować zasobnik oddzielnie. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne urządzenia i akcesoria potrzebne do wykonania profesjonalnej kotłowni. Dzięki sterownikom i aplikacji mobilnej będziesz mógł samodzielnie zarządzać pracą kotła.
Pompa ciepła typu split składająca się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej.

Instalacja grzewcza potrzebuje modernizacji, ale nie chcesz rezygnować z gazu?

Hybrydowe pompy ciepła to sposób na ogrzewanie, które wykorzystuje dwa źródła energii. Dzięki połączeniu kotła kondensacyjnego z pompą ciepła powstaje wydajny, energooszczędny i inteligentny system grzewczy, który sam wybiera to źródło ciepła, które w danym momencie jest najbardziej opłacalne. Hybrydowa pompa ciepła pozwoli na uniezależnienie się od cen surowców oraz gwarantuje bezpieczeństwo w przypadku braku dostaw jednego z nich.

Dostarczamy komfort, którego potrzebujesz

Jednym z naszych najważniejszych zadań w codziennej pracy to opieka nad klientem. W naszej pracy spotykamy się z dystrybutorami, instalatorami, serwisami i użytkownikami naszych urządzeń. Nie ważne, na którym etapie życia naszego urządzenia się spotkamy. Zawsze chcemy, abyś czuł się wyjątkowo i żebyś wiedział, że otrzymasz wsparcie. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejsze nie jak się zaczyna, ale jak się kończy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pracujące urządzenia znajdowały się pod odpowiednią opieką. Rozbudowana sieć serwisów współpracujących z marką immergas reaguje na wszystkie zgłoszenia i pomaga w rozwiązywaniu nagłych problemów. Nasze urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją, którą otrzymujesz bezpłatnie po zarejestrowaniu urządzenia w panelu klienta i pod warunkiem wykonywania corocznych przeglądów.

Referencje

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Kocioł mamy zamontowany już ponad 7 lat i przez cały ten czas działa bez zarzutu i bezobsługowo. Regularnie wykonujemy przeglądy, bo to ważne, jeśli się chce, żeby urządzenie pracowało bez awarii. To jest instalacja gazowa, więc warto zadbać o to, by wszystko działało, jak należy. Kocioł przełączamy w tryb letni lub zimowy i to praktycznie wszystko, co musimy ustawiać.

Mirosław Kaczorowski

właściciel domu w Turku, ogrzewanego kotłem kondensacyjnym Immergas

Hybrydowa pompa ciepła to bezobsługowy sposób ogrzewania. W sezonie letnim nie podchodzi się w ogóle do kotła, w momencie jak chcemy włączyć ogrzewanie na sezon zimowy, jest tam tak prosta rzecz przełącza się ze słoneczka na bałwanka. Jak się to raz ustawi to jest to bezobsługowe.

Właściciel domu spod Torunia, ogrzewanego hybrydową pompą ciepła Magis Combo