Immergas Polska laureatem Diamentów Forbes 2020

Udostępnij wpis —
Immergas Polska laureatem Diamentów Forbes 2020

Z przyjemnością informujemy, że Immergas Polska po raz kolejny znalazła się wśród prestiżowego grona laureatów „Diamentów Forbes”.

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swą wartość.  Organizatorem konkursu jest redakcja miesięcznika ekonomicznego „Forbes” we współpracy z wywiadownią Bisnode Polska. Wyniki rankingu zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, czyli połączenia metody majątkowej i dochodowej. Na liście Diamentów Forbesa znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny (minimum 15 procent) roczny wzrost wartości.

Poprzednio firma znalazła się w gronie laureatów w 2018 roku.

Obecność Immergas Polska w rankingu Diamentów Forbes po raz drugi to ogromny zaszczyt, a jednocześnie potwierdzenie,
że przyjęta strategia rozwoju firmy jest właściwa. Motorem napędowym Immergas w ostatnich kilku latach była spójna misja, wizja i strategia, realizowana przez pełen pasji i zaangażowania zespół, który odpowiada za dzisiejszy sukces Immergas w Polsce.

– podsumowuje Maciej Czop.

Lista laureatów opublikowana została na łamach specjalnego raportu, który ukazał się wraz z aktualnym wydaniem miesięcznika Forbes. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas okolicznościowych wieczorów galowych w poszczególnych miastach.

Dowiedz się więcej:

https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2020/immergas-polska

Warto również przeczytać