Nagroda Builder Super Power 2022 dla Magdalena Oskiera

Udostępnij wpis —
Nagroda  Builder Super Power 2022 dla Magdalena Oskiera

Z dumą informujemy, że Dyrektor marketingu Magdalena Oskiera otrzymała wyróżnienie w konkursie Builder Super Power organizowanym przez miesięcznik Builder Polska.

W tym roku odbyła się jego druga edycja, w której wyłoniono 38 laureatów. Konkurs ten zrodził się z przekonania, że o sukcesach przedsiębiorstwa decydują ludzie. Laureaci to wyjątkowi menadżerowie i dyrektorzy na co dzień odpowiedzialni za marketing, handel i sprzedaż, PR i komunikację, HR, obsługę klienta, badania i rozwój, doradztwo techniczne, logistykę, projektowanie, proces budowlany i automatykę. To ich odpowiednia organizacja i mądre kierowanie strategicznymi procesami pozwala firmie osiągać wyznaczone cel. Wyróżnienie jest również docenieniem dobrych praktyk, zasługujących na promocję w środowisku partnerów biznesowych, klientów oraz opinii publicznej.

Magdalena Oskiera związana jest z Immergas od 10 lat. Odpowiada za cały obszar działań marketingowych. Wspierając Zarząd spółki, ma swój udział w tworzeniu i realizacji kluczowych projektów na poziomie strategicznym, które wzmacniają cele biznesowe firmy. Realizuje projekty z obszaru marketingu strategicznego, komunikacji, event marketingu, wsparcia sprzedaży w kanałach B2C i B2B.

Magdaleno wielkie gratulacje i kolejnych sukcesów!

Warto również przeczytać