Z Projektem Warszawa zostajemy dłużej

Udostępnij wpis —
Z Projektem Warszawa zostajemy dłużej Z Projektem Warszawa zostajemy dłużej

Zwiększyliśmy zakres współpracy z Projektem Warszawa – jednym z czołowych zespołów siatkarskiej PlusLigi.

Dotychczasowy tytuł Oficjalnego Partnera zmieniliśmy na Oficjalnego Sponsora stołecznego klubu. mowa została zawarta do końca sezonu 2025/26.

– Sport jest ważnym elementem długofalowej strategii marketingowej Immergas Polska. Jednocześnie wiemy też, jak istotne z punktu widzenia drużyny jest zapewnienie o kilkuletnim wsparciu przez sponsora. Dlatego zostajemy z Projektem Warszawa na kolejne trzy lata, zmieniając istotnie poziom wsparcia na Oficjalnego Sponsora

– powiedziała Magdalena Oskiera, dyrektor marketingu Immergas Polska.

Nowy zakres współpracy jest znacznie większy – w ramach umowy od nowego sezonu logo Immergas Polska znajdzie się w bardziej eksponowanych miejscach na koszulkach meczowych siatkarzy Projektu Warszawa. Marka oraz jej wybrane produkty promowane będą także podczas meczów oraz w kanałach komunikacyjnych klubu.

Rozpoczynając współpracę z Projektem Warszawa rok temu, uwierzyliśmy w wizję stworzenia drużyny, która chce grać o najwyższe cele i kontynuować wieloletnie tradycje warszawskiej, męskiej siatkówki. Po roku uczestniczenia w projekcie jako jego oficjalny partner jesteśmy przekonani, że poza wizją, która niewątpliwie jest realizowana, Projekt Warszawa to także ludzie pełni pasji, energii, zaangażowania, pomysłów i planów na ich realizację. Coraz lepsza frekwencja na meczach jest też dowodem na ogromne wsparcie i rosnące zaufanie kibiców. Współpraca z klubem to dla Immergas wyjątkowy kontrakt i jestem przekonana, że nasza wspólna pasja do sportu przyniesie wiele korzyści każdej ze stron

dodaje Magdalena Oskiera.

Zadowolenia nie kryje też wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy Projektu Warszawa Piotr Gacek.

– Nieustannie pracujemy nad tym, żeby biznes w pełni dostrzegł ogromne możliwości docierania do odbiorców poprzez sponsorowanie siatkówki, bo nie ma efektywniejszej formy promocji, niż poprzez sport, dodatkowo w dyscyplinie, która wyzwala tak pozytywne emocje. Dlatego niezmiernie mnie cieszy, kiedy kolejne firmy się o tym przekonują i obdarzają nas zaufaniem, a już szczególnie, gdy jest to współpraca długofalowa, jak w tym przypadku. Projekt Warszawa to plan wieloletni, a coraz większe grono sponsorów i partnerów nie tylko zapewnia nam stabilność finansową, ale także pozwala śmiało myśleć o osiąganiu najwyższych celów sportowych. Zależy nam również na tym, żeby współpraca z naszymi partnerami dotyczyła nie tylko aspektów biznesowych, ale oparta była też na świetnych wzajemnych relacjach i zaufaniu. A z przyjaciółmi z Immergas Polska tak właśnie jest – gramy w jednej drużynie i czujemy się jak w wielkiej siatkarskiej rodzinie.  

 

Nawiązanie i rozszerzenie współpracy sponsorskiej z Immergas Polska koordynowało SPORTFIVE, które jest wyłącznym partnerem marketingowym Projektu Warszawa.

Warto również przeczytać