WTS Sparta Wrocław – zostajemy na kolejne 3 lata

Udostępnij wpis —
WTS Sparta Wrocław – zostajemy na kolejne 3 lata

Nasza przygoda z WTS Sparta zaczęła się w 2020 roku. Niełatwe początki związane z pandemią i meczami bez kibiców, nie przeszkodziły w przedłużeniu współpracy. Pokochaliśmy ten sport, tych ludzi i już nie wyobrażamy sobie sezonu żużlowego bez nas i naszych banerów na Stadionie Olimpijskim oraz bez logo na kevlarach zawodników.

Dlatego zostajemy! Na kolejne 3 lata! I zwiększamy widoczność marki!

 

– To jedna z największych umów sponsorskich w historii naszego Klubu, zapewniająca nam duży komfort i stabilizację na aż trzy najbliższe sezony. To także bardzo ważny sygnał dla Klubu jako organizacji – pomimo gorszego sportowo sezonu, wciąż możemy liczyć na wsparcie naszych niezawodnych partnerów. Tworzymy jedną drużynę i nie jest to tylko pusty slogan. Przed nami kolejne wyzwania i cieszę się, że będziemy stawiać im czoła wspólnie z marką Immergas 

– mówi Andrzej Rusko, Prezes WTS.

– Jest takie powiedzenie w sporcie – dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. WTS Sparta Wrocław to wspaniały klub i silna drużyna, ludzie z pasją do tego co robią!. Od lat na podium, w czołówce polskich drużyn. Nie sposób tego nie doceniać. Za nami słabszy sezon, jednak nie traktuję go jako porażki, bo wiem doskonale z biznesu, że takie sytuacje się zdarzają. Najważniejsze jest wyciągnąć lekcję i stawić czoło wyzwaniom. I to właśnie Spartanie robią. A mnie i Immergas urzeka ta niezłomność i hart ducha. Dlatego decyzja o przedłużeniu umowy oraz zwiększeniu naszego wsparcia dla klubu była w zasadzie prosta. Jesteśmy i będziemy kibicować drużynie przez kolejne 3 lata i liczymy na niejedną chwilę wspólnego triumfu.

– wyjaśnia Maciej Czop, Prezes Zarządu Immergas Polska.

Warto również przeczytać