Zapraszamy na V. Konferencję Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji

Udostępnij:

Zapraszamy na V. Konferencję Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji

15 września br., podczas Targów GREEN POWER 2021 w Poznaniu, odbędzie się V. Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji. IMMERGAS, jako jeden z wiodących producentów w branży, wspiera to przedsięwzięcie w roli sponsora.

Tematem wydarzenia jest: Dekarbonizacja ogrzewnictwa poprzez wykorzystanie różnych źródeł czystego ciepła kluczem dla zapewnienia bezpieczeństwa komfortu życia w przyszłości.

Innymi ważnymi tematami poruszanymi w trakcie wydarzenia będą scenariusze dla Polski: Zielony Ład – Green Deal, nowe regulacje UE dla branży instalacyjno-grzewczej, nowelizacja przepisów budowlanych – wdrażanie WT 2021 i EPBD w Polsce oraz podsumowanie rynku instalacyjno-grzewczego.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konferencji instalatorów, projektantów, firmy wykonawcze, przedstawicieli hurtowni instalacyjnych, audytorów energetycznych, przedstawicieli organizacji branżowych, instytucji związanych z rozwojem rynku grzewczo-instalacyjnego w Polsce, przedstawicieli samorządów i innych instytucji oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką instalacyjno-grzewczą.

Konferencja odbędzie się po raz pierwszy w formie hybrydowej (on-line + prelegenci obecni w studio: na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Sala Saffron w Garden City)

Termin: 15.09.2021 r., godz. 12:00 – 16:00

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na stronie www.spiug.pl

Dołącz do uczestników -> REJESTRUJĘ SIĘ