Immergas rozszerza współpracę z Akademią Widzewa

Udostępnij:

Miło nam poinformować, że sezonie 2021/2022 firma Immergas będzie jeszcze szerzej wspierać @akademiawidzewa, angażując się m.in. w organizację turniejów Młodego Widzewa oraz Dnia Dziecka Młodego Widzewa.

Nasza współpraca z Widzewem Łódź rozpoczęła się w marcu 2020 r. - wówczas zaczęliśmy wspierać zespół czerwono-biało-czerwonych amp futbolistów. W listopadzie 2020 r. Immergas dołączył do grona partnerów Akademii Widzewa. W sezonie 2021/2022 współpraca będzie kontynuowana i ulegnie rozszerzeniu. Będziemy nadal oficjalnym partnerem Akademii, a dodatkowo - będziemy sponsorem tytularnym turniejów Młodego Widzewa i partnerem Dnia Dziecka Młodego Widzewa.

Zaangażowanie w takie działania, jak Akademia Widzewa jest wpisane w DNA firmy Immergas. Wierzymy w siłę i moc pasji - takiej, która napędza do działania i dzięki której dzieją się rzeczy niezwykłe. Bardzo chętnie wspieramy projekty, w których pasja idzie w parze z rozwijaniem talentów, szczególnie u najmłodszych. A tak jest w tym wypadku. Rozszerzenie współpracy to kolejny krok, który - mamy nadzieję - przyczyni się do rozwoju piłkarskich talentów wychowanków Akademii Widzewa - mówi Maciej Czop, prezes zarządu Immergas Polska

W ramach dotychczasowej współpracy wzięliśmy udział zwiedzaniu stadionu, w treningu dla najmłodszych, a w ostatnią niedzielę zorganizowaliśmy przed stadionem Strefę Małego Kibica Immergas.