X

Drodzy Klienci,


Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną centrala Immergas Polska Sp. z o.o. pracuje w ograniczonym składzie. Część pracowników pracuje w trybie zdalnym, co oznacza, że kontakt telefoniczny na numery stacjonarne może być w tym czasie utrudniony.


W związku z tym prosimy o kontakt mailowy:
serwis@immergas.pl
czesci@immergas.pl (zamówienia i dostawy części zamiennych)
reklamacje@immergas.pl
biuro@immergas.pl


Lista współpracujących serwisów: https://znajdzserwis.immergas.pl/

Nowa, niepowtarzalna oferta grzejników

Udostępnij:

Mamy przyjemność przedstawić najnowszą ofertę grzejników drabinkowych i dekoracyjnych Immergas. Ich niewątpliwą zaletą jest niezwykle wysoka jakość wykonania, zapewniająca trwałość na lata, co potwierdzone jest 10-letnią gwarancją.
Grzejniki z naszej najnowszej oferty, oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, jaką jest ogrzewanie, mogą stać się również wyjątkowym elementem aranżacji pomieszczeń. Klasyczne modele doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju, jak i w tych bardziej tradycyjnych. Grzejniki dekoracyjne o geometrycznym kształcie, będą wyjątkowym elementem wystroju wnętrza lub oryginalną dekoracją ściany.

Do klasycznych grzejników drabinkowych należą następujące modele:
SOL
PARUS
VIRTUS
AURORA

Grzejniki dekoracyjne o wyszukanej formie to modele:
LIBER
PAX
SOMNUS
CERERA

Standardowy kolor dla grzejników drabinkowych to RAL 9016 MAT. Dla grzejników dekoracyjnych kolorem standardowym jest GRAPHITE STRUKTURALNY. Na specjalne zamówienie grzejnik dostępne są w szerokiej gamie kolorów, z którą można zapoznać się w cenniku.