Organizacja pracy Immergas od dnia 16.03.2020

Udostępnij:

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną informujemy, że trosce o nasze wspólne zdrowie oraz chęć obniżenia ryzyka zarażenia koronawirusem wdrożyliśmy odpowiednie procedury, obowiązujące od 16.03.2020 do odwołania.

Poniżej informacja dotyczące funkcjonowania Immergas Polska Sp. z o.o.

  • pracownicy terenowi Immergas Polska do odwołania pracują w trybie pracy zdalnej. Wizyty są zastąpione poprzez kontakt telefoniczny i mailowy.
  • pracownicy centrali Immergas Polska pracują w większości w trybie zdalnym, w magazynie i biurze obsługi klienta obowiązują dyżury. Oznacza to, że kontakt telefoniczny na numery stacjonarne może być w tym czasie utrudniony. Dlatego w miarę możliwości prosimy o kontakt z nami na dedykowane adresy mailowe: https://www.immergas.pl/kontakt
  • lista współpracujących serwisów dostępna jest pod linkiem https://znajdzserwis.immergas.pl/
  • w siedzibie firmy nie odbywają się wizyty i spotkania z klientami i kontrahentami.
  • wszystkie zaplanowane grupowe szkolenia, zarówno w terenie, jak i w siedzibie Immergas Polska, zostają odwołane do końca marca.
  • w magazynie wdrożone zostały dodatkowe procedury, których celem jest ograniczenie możliwości kontaktu osób z zewnątrz (głównie kierowców) z pracownikami magazynu.

Dodatkowo informujemy o zmianach dotyczących sposobu dostarczania/odbioru przesyłek przez DB Schenker: od 23 marca do odwołania Schenker będzie miał prawo do pozostawienia przesyłki w miejscu wskazanym przez odbiorcę, bez poświadczenia odbioru przez odbiorcę, bez udziału odbiorcy. Taki sposób przekazywania przesyłki odbiorcom będzie uważany za prawidłową realizację usługi transportowej. Schenker w miarę możliwości będzie zabezpieczał prawa Zleceniodawcy poprzez alternatywne sposoby wykazania odbioru przesyłki, jak np. potwierdzenie odbioru sms, zdjęcie miejsca pozostawienia przesyłki, oświadczenie osoby przekazującej przesyłkę.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Zespół Immergas Polska