Immergas Polska inwestuje w zakup siedziby

Udostępnij:

Zarząd Immergas Polska Sp. z o.o. podjął decyzję o zakupie budynku w Parkridge Business Center w Łodzi, w którym od 2009 roku mieści się siedziba firmy. Decyzja ta to kolejny dowód na umacniającą się pozycję Immergas na rynku polskim.
Transakcja zakupu, po wielomiesięcznym, niełatwym procesie negocjacji, doszła do skutku 24 czerwca br. W jej efekcie Immergas Polska, należąca do Grupy Immerfin, światowego lidera branży grzewczej, stała się właścicielem dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Dostawczej 3a, który w 2009 roku został wzniesiony i wyposażony na potrzeby spółki.

W siedzibie Immergas Polska na powierzchni przeszło 1000 m2 mieszczą się przestronne pomieszczenia biurowe i konferencyjne. Tu także zlokalizowany jest serwis oraz dział obsługi technicznej, który służy codzienną pomocą i poradą techniczną Dystrybutorom i Instalatorom. Siedziba Immergas Polska jest także doskonale przygotowana do przeprowadzania szkoleń technicznych. Pozostałą część budynku zajmuje magazyn, który swoją rozpiętością obejmuje ok 4000 m2. Centralna lokalizacja ułatwia firmie codzienne kontakty z siecią ponad 400 Dystrybutorów z obszaru całej Polski.