Złoto dla Budowlanych

Udostępnij:

Mimo dużej presji związanej z obroną tytułu, dobrze przygotowanych rywali z Ogniwa Sopot i niesprzyjających warunków pogodowych, do walki zagrzewały naszych zawodników tłumy na stadionie i tysiące sympatyków rugby przed telewizorami w całej Polsce.

Dzięki szczelnej obronie, świetnym ustawieniom, opanowaniu i taktyce Budowlanych, mecz zakończył się ze znaczną przewagą gospodarzy, którzy pokonali sopocian 16 do 3.

Budowlani Łódź od kilkunastu lat praktycznie nie schodzą z podium rozgrywek Ekstraligi. Ten sezon pokazał, że są wciąż najlepsi, drugi raz z rzędu zdobyli mistrzostwo kraju i osiągnęli spektakularne wyniki. W historii klubu to już siódmy triumf - wcześniej Budowlani zwyciężali w latach 1983, 2006, 2007, 2009, 2010 i 2016.

Dla nas to prawdziwy zaszczyt wspierać tak silną drużynę, jak Budowlani. Oprócz wiernych kibiców z firmy Immergas, na meczu pojawiły się nasze bannery i balon reklamowy, a nasze logo dumnie prezentowało się na oficjalnych koszulkach, koszulkach termoaktywnych oraz telebimach na stadionie.

Immergas od lat chętnie angażuje się w inicjatywy wspierające sportowy i aktywny tryb życia oraz rozwój talentów, tym bardziej, jeśli związane są z Łodzią, miastem będącym siedzibą naszej polskiej spółki. Firma wspiera m.in. inicjatywy biegowe, kolarstwo, lokalne kluby piłkarskie, angażując się nie tylko finansowo, ale również poprzez aktywne uczestnictwo swoich pracowników w sportowych zmaganiach czy też popularyzację tych działań w sieci swoich kontrahentów.

Budowlanych wspieramy pod hasłem: Rozgrzewamy po mistrzowsku. Ten ostatni w sezonie mecz zdecydowanie mistrzowsko rozgrzał zebraną na stadionie publiczność.

To był ostatni rozdział ligowych zmagań w Ekstralidze w 2017 roku, a do definitywnego zakończenia sezonu pozostał już tylko jeden mecz reprezentacji Polski, która w najbliższą sobotę w Gdańsku zmierzy się w Rugby Europe Trophy z Mołdawią. Następnie, na kilka długich, zimowych miesięcy rugbiści znikną z polskich boisk. Z niecierpliwością czekamy na początek nowego sezonu, a Budowlanym życzymy regeneracji sił i odpoczynku.