Odwiedź nas na Targach INSTALACJE w Poznaniu

Udostępnij:

Targi INSTALACJE kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej.
Każda edycja wydarzenia gromadzi blisko 30 tys. profesjonalistów z 46 krajów. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

Immergas zaprezentuje swoją ofertę w dwóch miejscach: w pawilonie nr 5, stoisko nr 72, jak również w strefie Klubu Instalatora, w pawilonie nr 4, stoisko nr 10.

Zapraszamy instalatorów, projektantów instalacji, architektów, inwestorów, przedstawicieli handlu i inwestorów indywidualnych. Każdy znajdzie ofertę dla siebie. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z naszymi ekspertami, uzyskać profesjonalną poradę i porozmawiać o nowoczesnych technologiach w branży. Zaplanowaliśmy również specjalne szkolenia dla profesjonalistów, które odbywać się będą codziennie w godzinach 10.00-14.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy w recepcji przy naszym stoisku.
W tym roku pokażemy nasze najciekawsze, ekologiczne rozwiązania z oferty domowej, jak i obiektowej. Z oferty obiektowej będzie można zobaczyć m.in. kaskadę zbudowaną z urządzeń z serii Victrix Professional, czyli gamę kotłów wiszących „wyższej mocy” dedykowanych do obiektów wielkopowierzchniowych, doskonale spełniających wymogi małych lub średnich bloków. Kotły z tej serii mogą być instalowane pojedynczo lub kaskadowo (nawet do 8 jednostek, co daje łączną moc nawet do 960 kW). Wyróżniają się innowacyjnym systemem spalania ze wstępnym mieszaniem, który zapewnia minimalne zanieczyszczenie środowiska i wyjątkowo oszczędne zużycie energii. Targi INSTALACJE to niebywała okazja, by obejrzeć cały układ hydrauliczny kaskady dwóch kotłów Victrix Pro.
Duży nacisk podczas tegorocznych targów kładziemy na ekologiczne rozwiązania grzewcze, takie jak hybrydowe pompy ciepła, systemy solarne czy fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność i efektywność oraz znaczne oszczędności. Dzięki wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii, są bezpieczne dla środowiska naturalnego i coraz bardziej opłacalne zarówno inwestycyjnie, jak również na etapie eksploatacji, niż źródła konwencjonalne.
W zakresie ekologicznych rozwiązań grzewczych zaprezentujemy nowość w ofercie Immergas: system hybrydowy Magis Combo - autonomiczny system grzewczy składający się z pompy ciepła powietrze-woda typu split zintegrowanej z gazowym kotłem kondensacyjnym. Takie połączenie uniezależnia ją od innych źródeł ciepła. Posiada możliwości ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji cie¬płej wody użytkowej. Na targach dodatkowo wzbogacony o instalację fotowoltaiczną wykorzystującą najnowsze technologie do konwersji energii promieniowania słonecznego na prąd elektryczny oraz takie elementy jak: hydrauliczny rozdzielacz strefowy DIM, zasobnik UBS 300 Sol, zmiękczacz wody Immersoft, klimakonwektor oraz sterownik CAR V2 umożliwiający zarządzanie całym systemem.
Tak skomponowane rozwiązanie spełnia wymagania techniczne w zakresie efektywności energetycznej stawiane nowym budynkom, zgodnie z zapisami znowelizowanego rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
Kompletne, gotowe zestawy produktowe w ofercie Immergas to idealny sposób na oszczędne i niezawodne ogrzewanie mieszkania, domu lub obiektu. Zostały skomponowane w taki sposób, by stworzyć kompleksowy system grzewczy pokrywający najbardziej popularne wartości zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową i ogrzewania powierzchni mieszkalnej. W naszej ofercie zestawy składające się z dwóch, trzech lub czterech elementów, takich jak: kondensacyjne kotły jednofunkcyjne z wolnostojącym zasobnikiem do c.w.u. i kondensacyjne kotły dwufunkcyjne z odpowiednio dobranymi elementami, które razem zapewniają pełny komfort grzewczy. Dostępne są również zestawy zawierające kondensacyjny kocioł gazowy i kolektory słoneczne (płaskie lub próżniowe), które razem tworzą ekologiczną domową instalację solarną.
Na targach pokażemy jedno z takich kompleksowych rozwiązań grzewczych, jakim jest zestaw Victrix EXA 24 Comfort Plus 100, składający się z kotła Victrix EXA, 100-litrowego zasobnika, sterownika CAR V2 (łączącego funkcję tygodniowego termostatu pokojowego i panelu sterowniczego kotła), rozdzielacza strefowego DIM A-BT ErP (który pozwala na rozdzielenie instalacji c.o. na dwie niezależnie sterowane strefy grzewcze: grzejnikową i podłogową), wzbogacony dodatkowo o moduł WI-Fi Dominus (umożliwiający zarządzanie ciepłem w domu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą mobilnej aplikacji).

Podczas targów zobaczycie także jeden z najmniejszych dostępnych na rynku kotłów kondensacyjnych z serii Victrix Tera – jego głębokość wynosi jedynie 25 cm. Dostępny w wersji jedno- i dwufunkcyjnej, stanowi idealny wybór dla domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 120 m2, w którym mieszka 4-osobowa rodzina o średnim zapotrzebowaniu na ciepłą wodę użytkową. Jego największą zaletą jest nowoczesny wymiennik ze stali nierdzewnej INOX w postaci jednorurowej wężownicy. Taka konstrukcja pozwala na zbilansowany przepływ czynnika grzewczego, łatwiejszą konserwację wymiennika i zmniejsza ryzyko powstawania niepożądanych zanieczyszczeń.
Ale na tym nie koniec. Pokażemy również inne topowe rozwiązania z naszej oferty kotłów kondensacyjnych, w tym nowoczesną i elegancką linię kotłów stojących Hercules Solar, które są perfekcyjnym połączeniem techniki i designu, składających się z modułu kondensacyjnego, 200-litrowego zasobnika ze stali nierdzewnej oraz kolektora solarnego płaskiego służącego do podgrzewu c.w.u.za pomocą energii słonecznej. Hercules Solar to to innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenie zapewniające oszczędność energii, komfort użytkowania i dbałość o środowisko naturalne, poprzez użycie najczystszych źródeł energii – ciepła i energii pochodzących ze słońca.

Zapraszamy do odwiedzenia Immergas na targach INSTALACJE 23-26 kwietnia 2018!