1 urodziny LSI

Udostępnij:

Dla przypomnienia - rok temu firma Immergas Polska, kierując się jasną wizją i misją, wdrożyła rewolucyjny projekt zmodernizowania usługi serwisowej, mający na celu zapewnienie 100% satysfakcji klientowi końcowemu z obsługi serwisowej. W wyniku zmian Immergas powołał 3 poziomy struktury serwisowej: najwyższy poziom usług serwisowych, czyli Licencjonowane Serwisy Immergas (w skrócie LSI), SI – czyli średni poziom w strukturze oraz poziom PSI – czyli partnerzy serwisowi, którzy dopiero rozpoczynają współpracę z Immergas w zakresie świadczenia usług serwisowych lub robią pierwsze kroki w zawodzie serwisanta, a chcą w przyszłości zostać profesjonalistami w swoim fachu.

W ciągu roku funkcjonowania nowej struktury wdrożonych zostało szereg narzędzi usprawniających i profesjonalizujących codzienną pracę serwisów. Z jednej strony ułatwiają one zarządzanie informacją o urządzeniu i jego obsłudze serwisowej, z drugiej strony gwarantują użytkownikowi końcowemu kompleksową obsługę, dostarczając komfort i bezpieczeństwo. Dbając o najwyższy poziom jakości świadczonych usług, wdrożone zostały standardy obsługi klienta i narzędzia monitorujące pracę serwisów, jak również zadowolenie użytkowników z jakości obsługi.

Dla poziomów LSI dedykowany jest specjalny pakiet unikalnych korzyści i pełny zakres uprawnień serwisowych. Serwisanci, którzy otrzymali licencję od firmy Immergas, stale poszerzają i doskonalą swoje kompetencje, budując z nami swą przewagę konkurencyjną i rozwijając swój biznes. W ramach wsparcia Immergas oferuje dedykowane szkolenia – zgodnie ze zmieniającym się rynkiem i potrzebami konsumentów (większa świadomość ekologii, ochrona środowiska, OZE) oraz narzędzia ułatwiające codzienną pracę serwisantów, czyli Portal Obsługi Serwisowej, Helpdesk (linia wsparcia technicznego) oraz infolinię dla klientów końcowych, dzięki której mogą szybko i sprawnie kontaktować się ze swoim serwisem. Wszystkie te zmiany mają na uwadze Klienta, który korzystając z serwisu LSI, otrzymuje kompleksową obsługę fachowca, przeprowadzoną terminowo i profesjonalnie, według najwyższych standardów.

W konsekwencji tych zmian Immergas posiada dziś jasno określoną strukturę, która pozwala sprawnie i efektywnie obsługiwać rynek serwisowy w Polsce. Składa się na nią 350 podmiotów typu SI, 15 podmiotów typu PSI i 25 Licencjonowanych Serwisów Immergas.

Majowa konferencja dedykowana była najwyższemu poziomowi serwisów – czyli Licencjonowanym Serwisom Immergas (LSI).
Spotkanie Immergas z Licencjonowanymi Serwisami dało możliwość wymiany uwag i spostrzeżeń, które serwisanci zaobserwowali przez pierwszy rok działania nowej struktury. Był to czas podsumowań tego, co udało się przez ten rok wspólnie wypracować oraz czas na przedstawienie planów na przyszłość. Podczas konferencji nagrodzeni zostali serwisanci, którzy przez ostatni rok wykazali się największą aktywnością w obsłudze klientów. Specjalnym punktem spotkania były warsztaty motywacyjno-warsztatowe dot. budowania przewagi konkurencyjnej, podczas których uczestnicy poznali praktyczne narzędzia, które mogą wykorzystać podczas swojej codziennej pracy z klientem.

W związku z tym, że konferencja odbyła się dokładnie rok po wdrożeniu projektu, spotkanie zwieńczone zostało symbolicznym urodzinowym tortem.